Evidea.com 3 Haftada Tedarik Edilemeyip İptal Edilen Ürün.

Şerife K. |

Siteden 21.08.2015 tarihinde piyasaya göre uygun fiyatta olduğu için reklamlarına güvenip güvenilir bir site zannederek fakir tvl90s soğutucu siparişi verdim. Havalar çok sıcak olmasına rağmen ürün elbet gönderilir diyerek beklemeye koyuldum. Mail atıp sordum ancak mailime de ancak 15.09.2015 tarihinde cevap verme tenezzülünde bulunan bu sitenin verdiği cevap ürünümün tedarik edilemediği ve 2 iş günü içerisinde ücret iadesi yapılacağı şeklinde olunca anladım ki fiyatı ucuz gösterme nedenleri zaten ellerinde böyle bir ürünün dahi olmamasıymış. Var olmayan ürünü 1 lirayada satarsın tabi. Nasılsa saf saf bekleriz.

Etiketler :

Tedarik-Teslim Edememe Sipariş İptal

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Şerife K.
  07 Ocak
  16:44

  Aynı ürünü Hizlial.com'dan satın aldım ve ertesi gün kargoya verildi. hem de 25 TL indirim kuponu tanımladıkları için daha uygun fiyata:)

 • 27 Eylül
  14:48

  Müşterimize 15.09.2015 tarihinde kayıtlı e-posta adresinden geri dönüş yapılarak iptal süreçleri hakkında bilgi verilmiş ve siparişi takibimiz altına alınmıştır.
  Bize her konuda http://www.evidea.com/yardim adresinden ulaşabilirsiniz.
  Müşterilerimizin tüm talepleri titizlikle incelenmekte ve gerekli işlemler en hızlı şekilde yapılmaktadır.
  Saygılarımızla,

  Evidea– Müşteri Hizmetleri

 • Şerife K.
  15 Eylül
  05:36

  Ürün sitede fiyatı dahada düşürülmüş şekliyle hala satışta. Böyle ilgisiz lakayıt bir site görmedim. Reklamlara kanmayın