Evidea.com 21 Gün Oldu Hala Gelmedi!

Ertan U. |

51542530 nolu evida dan rota sehpa sipariş ettim. 22. gün hala gelmedi. Müşteri hizmetlerini aradım yarın size dönülecek dendi. 3 gün oldu ne arayan var ne soran bu nasıl bir anlayıştır aldığıma alacağıma pişmanım ilk kez aldım evida dan birdaha asla alısveriş yapmam.

Etiketler :

Geç Teslimat

Şikayeti Takip Edenler


Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ertan U.
  29 Nisan
  16:47

  Sorunum cozulmedi insanları yanıltmayın cuma kargo p.tesi elinizde dediniz hala ürün hazırlanıyor gelen taip numarası da yok ...

 • Ertan U.
  29 Nisan
  08:51

  51542530 nolu evida dan sipariş ettğim ve 1000 kere pişman oldugum ürünü hergün kargoya veriyorlar. müş. hiz. bana yarın kesin kargoda biz size geri döneceğiz diyerek oyalamak da. gelen mailler kopyala yapistır gibi hep aynı .... paramızla rezil olduk o kadar ama bi daha mı evida asla ....

 • Ertan U.
  26 Nisan
  12:20

  Tüm Evidea çalışanları olarak, tüm müşterilerimizin memnuniyeti için hukuki sorumluluklarımız ve etik anlayışımız çerçevesinde azami gayreti göstermekteyiz. Probleminizi memnuniyete çevirmek için buradayız

  koca bir yalandan ibaret baska bişey deil...

 • Ertan U.
  26 Nisan
  12:19

  Siparişinizi 14.04.2013 tarihinde oluşturduğunuz görünmektedir. Üretiminden kaynaklı bir gecikme olduğundan çıkışında sorun yaşanmış olup en geç yarın kargoya teslim edilecektir.

  gelen mail bu ama hala kargoya verilen bişey yok.İnsan aldatmaktan baska bişey yaptıkları yok.Ac kalsam bir daha evida dan bişey almam.

 • 25 Nisan
  16:31

  Sayın Ertan U.nun iletisi hakkında;
  Müşterimize, ürünü hakkında gerekli açıklama müşteri temsilcimiz tarafından mail yoluyla yapıldı.
  Müşterimizin sorunu çözülmüş ve müşteri memnuniyetinin en hızlı şekilde sağlanması için gerekli işlemler başlatılmıştır.
  Sorunuza daha hızlı cevap almak için : acil@evidea.com / 0850 532 22 22 (Haftanın 7 günü 09.00-18.30 arası)
  Tüm Evidea çalışanları olarak, tüm müşterilerimizin memnuniyeti için hukuki sorumluluklarımız ve etik anlayışımız çerçevesinde azami gayreti göstermekteyiz. Probleminizi memnuniyete çevirmek için buradayız.