Evidea.com 1 İş Günü Teslim Yazan Ürün 14 Gün Geçti Hala Teslim Edilmedi!

Tuğba H. |

06.07.2015 Pazartesi günü dolaplı ütü masası siparişi verdim. Siparişi verirken 1 iş gününde teslim yazıyordu. Zaten siparişimi buna istinaden verdim. Acil olduğu için ve hızlı teslimat olduğu için. Aradan 14 gün geçti hala ürünümü teslim etmediler. 10.07.2015 tarihinde aradım ve sistemsel bir sorun olduğunu ve özür dileyerek ürünü 15.07.2015 tarihinde teslim edecekleri belirttiler. Fakat bugün günlerden 20.07.2015 ve ürünümü hala teslim almadım. Bir daha asla bu siteden sipariş vermem de çevremdeki kimseye verdirtmem. Şu anda acele etmiyorum ve 1 iş gününde teslim edeceklerine dair verdikleri teminatın dokümanlarını alarak hukuki süreci başlatmayı düşünüyorum.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Geç Teslimat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Tuğba H.
  22 Temmuz
  15:53

  Belirttiğiniz adres üzerinden de çağrı merkezinizden de defalarca şikayet kaydı oluşturdum. Hepsinde özellikle telefonla dönüş yapmalarını rica ettim fakat buraya yazana kadar ne yazık ki kimse bana telefon ile dönüş yapmadı.

 • 22 Temmuz
  15:48

  Müşterimize 22.07.2015 tarihinde kayıtlı telefon numarasından geri dönüş yapılarak gönderim süreçleri hakkında bilgi verilmiş ve siparişi takibimiz altına alınmıştır.
  Bize her konuda http://www.evidea.com/yardim adresinden ulaşabilirsiniz.
  Müşterilerimizin tüm talepleri titizlikle incelenmekte ve gerekli işlemler en hızlı şekilde yapılmaktadır.
  Saygılarımızla,
  Evidea– Müşteri Hizmetleri