31 Mart 2015

Evidea.com 1 Hafta Beklettikten Sonra Siparişimi Yollamadı!

Bu siteden sipariş ettiğim "Keter" Otomatik Kilitli Takım Çantası 1 hafta sonra tedarik edemiyoruz denilerek iptal edildi. Aynı takım çantası şuan en büyüğünden en küçüğüne onlarca sitede hali hazırda satışta. "Keter" Otomatik Kilitli Takım Çantası yazarak Google'da arayınca görülebilir.

Bu ürünün tek bir tedarikçisi var ve tüm sitelere tedarik sağlıyor, diğer siteler tedarik edebilirken Evidea.com'un 1 hafta bekletip siparişi iptal etmesi müşteri memnuniyeti ve ciddiyetle bağdaşmamaktadır.

Ayrıca mesafeli satış sözleşmesi kırpılarak yayımlanmış Evidea.com tarafından. Ayrıca tedarik edemiyoruz bahanesi mesafeli satış sözleşmesine göre kabul edilebilir bir gerekçe değil.

Serhat 449 Okunma

Cevaplar

  • Serhat 19 Nisan 2015

    Tedarik edemiyoruz denilen ürün 1 hafta sonra tekrar satışa kondu. Düpedüz aldatıyorsunuz müşteriyi, tedarik edebildiğiniz ürünü tedarik edemiyoruz diye yalan söylediniz. Bana telefon açıp 60 liradan aldığım, başka sitelerde 104 liraya satılan ürünün 129.9 liradan stoğa girdiğini istersem alabileceğimi söylüyorsunuz utanmadan. Ürünün linki: www.evidea.com/keter-otomatik-kilitli-takim-cantasi-DGE105/p/313223

  • Serhat 10 Nisan 2015

    Stokta mevcut olan tedarik edilebilen, şuan satışta olan ürünü kasıtlı olarak yollamadınız. Evidea.com dahil onlarca sitede ürün satıştadır. Siparişimin ardından tedarik edemiyoruz diye iptal ettiniz. Şikayetvar'a yazdıktan sonra bana kimse ulaşamaya çalışmadı. Size siteniz aracılığı ile yazdığım müşteri hizmetleri tarafından cevaplanan mesaj kayıtlarını da silmişsiniz mesafeli satış sözleşmesine keyfi olarak uymadınız.

  • Evidea.com Temsilcisi01 Nisan 2015

    Müşterimize 01.04.2015 tarihinde geri dönüş sağlanmış ancak ulaşılamamıştır. Kayıtlı e-posta adresinden geri dönüş yapılarak iade süreçleri hakkında bilgi verilmiş ve siparişi takibimiz altına alınmıştır. Bize her konuda http://www.evidea.com/yardim adresinden ulaşabilirsiniz. Müşterilerimizin tüm talepleri titizlikle incelenmekte ve gerekli işlemler en hızlı şekilde yapılmaktadır. Saygılarımızla, Evidea– Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön