18 Mayıs
#11994446

Evidea'ya Güvenmiyorum!

08.05.2019 tarihinde Evidea'dan TV ünitesi sipariş ettik. Fakat nedense bir türlü ürün elimize ulaşmadı hatta kargoya verildi bilgisi bile verilmedi. Merak edip firmayı aradık ürünün şu anda ellerinde olmadığını ve 29 Mayıs'ta kargoya verileceğini söylediler. Daha sonra kendileri bizi aradılar ve bu ürünü tedarik edemeyeceklerini ellerinde şu anda başka rengi olduğunu söylediler isterseniz hemen bu ürünü gönderelim dediler bizde yeter ki hemen gelsin anlayışıyla bu durumu kabul ettik ama maalesef o üründe gelmedi.


Bugün firmayı tekrar aradım yine aynı şeyi söylediler ayın 29 unda kargoya teslim edilecekmiş. Sizin anlayacağınız müşteriyi oyalamak için resmen kelime oyunu yapıyorlar. Buradan firma yetkililerine soruyorum madem ürünü tedarik edemeyeceksiniz neden elinizde olmayan ürünleri satışa sunuyorsunuz ve insanların boş yere zamanını harcıyorsunuz? Bu firmaya kesinlikle güvenilmeyeceğini anladım. Firma kendine yakışanı kesinlikle yapmıyor ve bu durum bizi ciddi anlamda üzdü. Bir daha sizin gibi bir firmadan asla alışveriş yapılmayacağını bana öğrettiğin için çok teşekkür ederim.

Hakan Hakan 775 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Evidea Temsilcisi20 Mayıs

    Değerli Müşterimiz, Size 20.05.2019 tarihinde kayıtlı telefon numaranız üzerinden dönüş yapılarak ürününüzün 25.05.2019 tarihine kadar kargolanacağı bilgisi verilmiştir. Saygılarımızla, Evidea Müşteri Hizmetleri

Ziyaretçi Yorumları