07 Mayıs 2013 #1782947

Evidea.com15 Gün Beklettiler Sonrasında Tedarik Yok!

Evidea.com diye bir siteden 15 gün önce sipariş ettiğim avizeleri göndereceğiz diye 15 gün beklettiler bugün tedarik edemedik diyorlar, bu kadar mı olur. Madem ürün elinizde yok ne diye ürünü satıyorsunuz. 15 gün beklettikleri yetmiyor, bir de 7 iş gününde para iademi bekleyeceğim. O da iade edilirse..

Halit 45 Okunma

Cevaplar

  • Halit07 Mayıs 2013

    Yaptıkları açıklama; Sayın Müşterimiz, 98404282 nolu siparişiniz talebiniz doğrultusunda iptal edilerek ücret iadesi başlatılmıştır. 7 iş günü içerisinde ödemeyi hesabınızda görüntülüyor olacaksınız. 15 gün ürün tedariği 7 gün de ücret iadesi için bekletilerek mağdur edildim, bu durumdan ne üzüntü duyuyorlar, ne de özür dilediler. Yukarıdaki mesajlarında açıklama yaptık diyorlar, bilmeyen diyecek acaba ne açıklama yapılmış.. Bu sitenin burada çok konusu var lütfen araştırmadan böyle sıradan sitelerden kesinlikle alışveriş yapmayın. Elinde olmayan ürünü satan herşeyi yapabilir. Paramızla rezil olduk..

  • Evidea Temsilcisi07 Mayıs 2013

    Sayın Halit K. nin iletisi hakkında; Müşterimize, ücret iadesi hakkında gerekli açıklama müşteri temsilcimiz tarafından mail yoluyla yapıldı. Müşterimizin memnuniyetinin en hızlı şekilde sağlanması için gerekli işlemler başlatılmıştır. Sorunuza daha hızlı cevap almak için : 0850 532 22 22 (Haftanın 7 günü 09.00-18.30 arası) Tüm Evidea çalışanları olarak, tüm müşterilerimizin memnuniyeti için hukuki sorumluluklarımız ve etik anlayışımız çerçevesinde azami gayreti göstermekteyiz. Probleminizi memnuniyete çevirmek için buradayız.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön