21 Ekim 2016 #6748489

Evidea Ürünü Değişim Yapamıyorum. Müşteri Hizmetleri Dönüş Yapmıyor!

Siteden 2 adet, 3 ayaklı abajur aldım. Kargodan kurulum kılavuzu çıkmadı nasıl kuracağımı bilemediğim. Yetmezmiş gibi bir de ürünlerden birinde imalat hatası vardı. Abajurun şapkasının içinde lambayı koyacak yerde hatalar vardı. Müşteri hizmetlerine 1 hafta ulaşamadım. Müşteri hizmetleri telefonu açıp, iade yerine yönlendirdi, iade yeri telefonu açmadı. Tekrar tekrar aradım, yine iade bölümüne aktardılar yine açmadılar. İade yeri açmıyor beni arasın dedim.


3 gün sonra aradılar. Bu ürünü iade değil değişim yapmak istiyorum. Birini göndersem dedim tamam dediler. Fatura adresine karşı ödemeli gönderin dediler. Fatura adresi Duha Ticaret karşı ödemeli kargo kabul etmediğini söylüyor. Ürünü alalı 20 gün oldu değişim yapamıyorum. Müşteri hizmetleri iade-değişim yeri telefonu açmıyor, yanlış bilgi veriyor. Ne yapacağımı bilemez haldeyim. Bir abajur için Evidea.com'nın beni uğraştırmaya hakkı yoktu.

Özlem 1.286 Okunma

Cevaplar

  • Özlem01 Kasım 2016

    Benimle dalga mı geçiliyor acaba öğrenmek istiyorum. Sisteminize iade talebi gireli 20 gün oldu. Lütfen kontrol edin. Müşteri hizmetleriniz ile de görüştüm defalarca iade edemiyorum, iade no. yok dedim. Size gelen kargo ile gönderin dedi fakat Sürat Kargo alıcı ödemeli kargo kabul etmiyor. Du ha ticaret almıyor. Tarafıma telefoni le dönüş rica ediyorum. Bu kadar umursamaz olmanızın nedeni nedir?

  • Evidea Temsilcisi31 Ekim 2016

    Müşterimize 31.10.2016 tarihinde kayıtlı e-posta adresinden geri dönüş yapılarak, Değişim işleminizin tamamlanabilmesi için geri gönderdiğiniz ürüne ait online takip yapılabilen kargo takip numarasını http://hesabim.evidea.com/account/returnrequests adresinden iade talebinize girmenizi rica ederiz. İade takip numarası olmadan herhangi bir işlem yapılamamaktadır. İade takip numarası bize ulaştıktan sonra değişim süreciniz başlayacaktır. Bize her konuda http://www.evidea.com/yardim adresinden ulaşabilirsiniz. Müşterilerimizin tüm talepleri titizlikle incelenmekte ve gerekli işlemler en hızlı şekilde yapılmaktadır. Saygılarımızla, Evidea– Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön