11 Eylül 2013 #2006311

Evidea.com Ürün Bedelinin İadesi!

12 Ağustos tarihinde sipariş numarası yukarıda belirtilen ürünün 7-15 gün içinde teslim edileceğini kabul ederek onaylayıp satın almış bulunduğum ürünün teslimatı belirtilen süre içinde (hatta yaklaşık 1 aylık bir süreye ulaştı) yapılmaması nedeniyle iade talebinde bulundum. 5 Eylül tarihinde firma yetkilisi tarafından aranarak 6 Eylül günü mesai saatleri içinde ürün bedelinin hesabıma yatırılacağı sözünü almama rağmen hala hesabıma ürün bedeli yatmadı.


Evidea çağrı merkezini her defasında en az 10 dakika bekleyerek aramama rağmen hiç kimseyle konuşamadım. Üzülerek söylemem gerekirse bu tarihten sonra hakkımı yasal yollara başvurarak aramak zorunda kaldığımın farkındayım. İlgililere duyurulur.

Ahmet 78 Okunma

Cevaplar

  • Evidea Temsilcisi18 Eylül 2013

    Müşterimizin iadesi 13.09.2013 tarihinde hesabına yapılmıştır. Bize her konuda 0850 532 22 22 numaralı telefondan veya [email protected] adresinden ulaşabilirsiniz. Müşterilerimizin tüm talepleri titizlikle incelenmekte ve gerekli işlemler en hızlı şekilde yapılmaktadır. Saygılarımızla, Evidea.com – Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön