30 Ocak 2014 #2266152

Evidea Ürün Adresime Teslim Edilemedi

Halı siparişim 25 Ocak Cumartesi Evidea sitesine hiç vermemişim olduğum bir adrese teslim edildi. İlgili adres daha önceden oturmuş olduğum sitede oturan ve benimle aynı ad ve soyada sahip başka bir yapıldı. Gönderimin teslimatın yapılmasını istediğim Evidea sitesine vermiş olduğum tek adrese yapılması için Cumartesi gününden beri müşteri hizmetlerini en az 4 kere aradım. Problem çözülemediği gibi bana kargo şirketinin yanlış teslimat yaptığı adresi sordular.


Evidea'dan ne bir dönüş oldu, ne de ürünümün ne zaman teslim edileceği bildirildi. Çağrı merkezine de her açtığınızda aynı soruları tekrar tekrar soruyorlar. Kayıtlı bir şikayet takibi de yok.

Melis 120 Okunma

Cevaplar

  • Melis03 Şubat 2014

    Ürün hala teslim edilemedi. sadece cuma akşamı formalite icabı bir telefon aldım. kargo firmasıyla konuşup ürün göndermek hangi durumda 10 gün sürebilir? yanlış teslim edileli tam bugün dokuzuncu gün!!

  • Melis02 Şubat 2014

    Şikayetim giderilmedi.sadece araYıp giderileceğini söylediler cuma günü. Ürün hala bana ulaşmadı. Kesinlikle problem çözemiyorlar. Kimsenin kimseden haberi yok.

  • Evidea Temsilcisi30 Ocak 2014

    Müşterimize 30.01.2014 tarihinde kayıtlı telefonundan geri dönüş yapılarak yaşadığı sorunun çözümü hakkında bilgi verilmiştir. Bize her konuda 0850 532 22 22 numaralı telefondan veya http://www.evidea.com/yardim adresinden ulaşabilirsiniz. Müşterilerimizin tüm talepleri titizlikle incelenmekte ve gerekli işlemler en hızlı şekilde yapılmaktadır. Saygılarımızla, Evidea– Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön