27 Ekim 2016 #6793924

Evidea TV Ünitesi Hayal Kırıklığına Uğrattı!

12 Ekim 2016 tarihinde TV ünitesi siparişi verdim. Ürün sağlam olarak teslim alındı, ancak bazı sıkıntılar ile karşılaştım.
1) TV ünitesinin sağ ve sol yanlarında bulunan suntalardan birinde kenar bantlamasının olmadığını.
2) Menteşelerin ahşap gövdeye montesi için gönderilen vidaların çok ince olması nedeniyle, menteşelerin sağlam olarak montajının yapılmasının zor olduğu, iki defa söküp-takmak durumuyla kalındığı zaman vida yuvalarının deforme olması nedeniyle vidaların tutmadığı.


Sonuç olarak; Büyük ümitlerle siparişini verdiğimiz ürünün kenar bandı eksikliği ve montaj esnasında karşılaştığımız sorunlar nedeniyle tam bir hayal kırıklığına uğradığımızı belirtmek istiyorum.

Celal 1.092 Okunma

Cevaplar

  • Evidea Temsilcisi01 Kasım 2016

    Müşterimize 01.11.2016 tarihinde kayıtlı e-posta adresinden geri dönüş yapılarak, Sorun yaşadığınız ürünle ilgili parça gönderimi sağlanması için Kurulum Kılavuzunda yer alan parça numarasını ya da parça tarifini iletmenizi rica ederiz. Bize her konuda http://www.evidea.com/yardim adresinden ulaşabilirsiniz. Müşterilerimizin tüm talepleri titizlikle incelenmekte ve gerekli işlemler en hızlı şekilde yapılmaktadır. Saygılarımızla, Evidea– Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön