17 Ekim 2016 #6709939

Evidea Tedarik Edememe Ve İletişim Problemi

8 Ekim'de verdiğim 4 parçalı sipariş için 2 ürünün tedarik edilemediği bilgisi 17 Ekim'de verildi. Tedarik edemeyeceğin ürünü sitende neden bulundurur sun? Bunu geç haber verdiklerini söyleyince bu ürünler yerine hediye çeki verebileceklerini söylediler. 60 TL'lik tedarik edilemeyen ürün için 75 TL'lik hediye çeki tanımlayacaklarını söylediler. Gelen mesajda hediye çeki 70,01 TL iptal edilen ürün 65,80 TL. Yani hediye çeki 4.21 TL. Buraya kadar sıkıntı yok, telefonda çok müsait değildim kontrol edemedim.


2 dk sonra incelediğimde saçmalığı görüp arayarak tüm siparişi iptal etmek istediğimi söylediğimde, sistemden kargo aşamasında olduğu için iptal edemeyeceklerini söylediler. Tedarik etmeyi beceremedikleri 2 ürünü siparişten hemen çıkarıyorlar. Hediye çekini tanımlayıp anında iptal edebiliyorlar, ancak diğer ürünleri de iptal istediğimde mümkün olmadığını söylüyorlar.

Emrah 344 Okunma

Cevaplar

  • Evidea Temsilcisi24 Ekim 2016

    Müşterimize 24.10.2016 tarihinde kayıtlı e-posta adresinden geri dönüş yapılarak, Ücret iadeniz 17.10.2016 tarihinde hesabınıza yapılmıştır. İadenizin hesabınızda gözükmesi bankanızın süreç ve uygulamalarına bağlı olarak ortalama 7 iş günü sürebilmektedir. Bize her konuda http://www.evidea.com/yardim adresinden ulaşabilirsiniz. Müşterilerimizin tüm talepleri titizlikle incelenmekte ve gerekli işlemler en hızlı şekilde yapılmaktadır. Saygılarımızla, Evidea– Müşteri Hizmetleri

  • Emrah17 Ekim 2016

    Ben bu şirkete bu süreçten sonra kesinlikle güvenmiyorum, ürünler elime hatalı geçer yarın bir sıkıntı olduğunda muhatap bulamam diyerek iptal ederek paramı iade talep ettiğimde soy ismini vermek istemeyen? Cengiz isimli müşteri temsilcisi mümkün olmadığını ve ürünleri kargoya vereceklerini söylediler. Ürünü iade ederim göndermeyin boşuna kargo ücreti ödemeyin benim de vaktimi almayın diyorum, zorla göndereceğiz diyor. Yetkili ile görüşmek istediğimde yetkililer var burada ama sizi görüştüremem prosedürlerimiz de böyle bir şey yok diyor. Yani kısacası beceriksiz bir firma ve prosedürlerinde sıkıntı var. Ben alış-veriş yapmam, kimseye de tavsiye etmem. 3 kuruş fala verin sağlam bir yerden alın.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön