29 Ağustos 2013 #1981792

Evidea Siparişimi Göndermediği Gibi 2. Bir Para Çekimi Daha Yaptı!

1971980 nolu şikayete konu olan ve Evidea.com'un teslim etmediği ve başından savdığı siparişle ilgili olarak Sikayetvar.com'a yaptığım başvuru üzerine kredi kartımdan ikinci bir çekim yapıldı.


Basit bir muhasebe hatasıyla izah edilemeyecek bu girişimin, hakkını aramaya kalkan müşterilerini cezalandırma yoluna giderek mağduriyetlerini arttırmaları dışında bir açıklaması mümkün değildir.


Konuyla ilgili firmaya ulaşmaya çalıştığımda, firma yetkilisi B**** Bey'in açıklamasıyla "kadro eksikliği" ve "rahatsızlanan arkadaşları" nedeniyle dakikalarca beklemek zorunda kaldım..
nihayetinde ulaştığımda ise "kesin süre vermemeksizin" bir ara dönüş yapacaklarını belirttiler.

İsmail 181 Okunma

Cevaplar

  • İsmail30 Ağustos 2013

    firmanın iddiası aksine banka hesap hareketlerinde de görülebileceği üzere 2. bir çekim yapılmış ve "sağlıklı çalışmayan müşteri hizmetleri"ne rağmen ısrarlı takip ve aramalar neticesinde hesaba iade işlemi gerçekleştirilmiştir.. firmanın verdiği yanlış bilginin düzeltilmesini rica ederim..

  • Evidea Temsilcisi30 Ağustos 2013

    Müşterimizin talebi hakkında gerekli incelemeler yapılmış ayrıca gönderdiği ektre örneğide incelenmiş ve herhangi bir mükerrer çekime rastlanamamıştır. Bize her konuda haftanın 7 günü sabah 09:00 ve akşam 18:30 saatleri arasında 0850 532 22 22 numaralı telefondan veya [email protected] adresinden ulaşabilirsiniz. Müşterilerimizin tüm talepleri titizlikle incelenmekte ve gerekli işlemler en hızlı şekilde yapılmaktadır. Saygılarımızla, Evidea.com – Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön