23 Eylül 2016
Yorum Yap
#6503437

Evidea Para İademi İstediğim Gibi Yapmıyor!

Aldığım house line dolap hatalı geldiği için iade talebinde bulundum. Bu ürünü kredi kartına taksitle aldım. Ürünü iade ederken hediye çeki şeklinde iade istedim, birkaç gün sonra beni aradılar 200 TL'lik ürünüm için 220 TL hediye çeki tanımlayacaklarını söylediler ve üzgün olduklarını dile getirdiler. Bende kabul ettim aynı siteden başka bir dolap alacaktım fakat isteğim dışında para iadesi yaptılar ve taksitle aldığım için bankam parayı taksitle geri yatıracak. Madem kaale almayacaksınız neden hediye çeki seçeneğini koydunuz. Beni mağdur ettiler 5 ay limitim düzelmeyecek. Sorunumun çözülmesini istiyorum.

Barış Barış 749 Okunma

Cevaplar

  • Barış23 Eylül 2016

    Bir şikayet bitiyor bir diğeri başlıyor. Bugün gelen mailde "Tedarikçi kaynaklı nedenlerden dolayı siparişinizi taahhüt ettiğimiz sürede gönderemediğimiz için özür dileriz. Ürünlerinizin planlanan kargoya verilme tarihi 30.09.2016 olarak güncellenmiştir. " yazıyor. Şaka gibi bir firma, zaten 15 gün teslimat süresi vermişsin ve 20 gün olmuş buna rağmen 7 gün daha uzatmak ne oluyor. Ayrıca sorunumda çözülmedi artık gerçekten salak yerine konmuş hissediyorum

  • Barış23 Eylül 2016

    Biraz önce ürün ile ilgili arandım. Para iadesi geri alınmıyormuş. Yani 3 kez onaylayıp hediye çeki istediğim halde bana para iadesi yaptılar. Gerçekten yaptıkları işe söyleyecek bir şey bulamıyorum. Eğer alışveriş yapacaksanız diğer popüler alternatif siteleri tercih etmenizi öneririm. Üzüldüğüm şey bu siteden 1200-1300 TL'lik alışveriş yapmam oldu. bir de şaka gibi 20 TL hediye çeki teklif ettiler gülsem mi ağlasam mı bilemedim.

  • Evidea Temsilcisi23 Eylül 2016

    Müşterimize 23.09.2016 tarihinde kayıtlı e-posta adresinden geri dönüş yapılarak ücret iade süreçleri hakkında bilgi verilmiş ve siparişi takibimiz altına alınmıştır. Bize her konuda http://www.evidea.com/yardim adresinden ulaşabilirsiniz. Müşterilerimizin tüm talepleri titizlikle incelenmekte ve gerekli işlemler en hızlı şekilde yapılmaktadır. Saygılarımızla, Evidea– Müşteri Hizmetleri.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler