11 Mayıs 2013 #1791391

Evidea Outlet Başlığı Altında Tüketiciyi Yanıltıyor!

Evidea. com adresinde Outlet bölümünde bulunan ürünlerin eski fiyat ibarelerinin bir çoğu tüketiciyi yanıltmak üzere yapılmış. Linkinde bulunan ürünün eski fiyatı 44 TL olarak görünmekte ve Outlet fiyatı da 7, 50 TL olarak belirtilmekte. Bu ifadeler tamamen yanıltmacadır. İnternetten araştırdığınızda adı geçen ürünün fiyatının hiçbir zaman 44 TL'ye yaklaşmadığını görürsünüz. Sitenin 7, 5 TLye sattığı ürün başka sitelerde yaklaşık zaten o fiyata satılmaktadır. Outlet bölümünde daha bir çok üründe aynı durum vardır. Şikayetçiyim.

Tanzer 467 Okunma

Cevaplar

  • Tanzer11 Mayıs 2013

    Firma yetkilisi sistem hatası olarak açıkladı ancak böyle şeyler sistem hatası olmaz veriler bir personel tarafından girilir ve bu veriler personele yetkili yöneticiler tarafindan verilir. ifade edilen sebep kabul edilebilir değil.

  • Evidea Temsilcisi11 Mayıs 2013

    Sayın Tanzer K.nin iletisi hakkında; Müşterimize, sistem hatası hakkında gerekli açıklama müşteri temsilcimiz tarafından yapıldı. Müşterimizin sorunu çözülmüş ve müşteri memnuniyetinin en hızlı şekilde sağlanması için gerekli işlemler başlatılmıştır. Sorunuza daha hızlı cevap almak için : 0850 532 22 22 (Haftanın 7 günü 09.00-18.30 arası) Tüm Evidea çalışanları olarak, tüm müşterilerimizin memnuniyeti için hukuki sorumluluklarımız ve etik anlayışımız çerçevesinde azami gayreti göstermekteyiz. Probleminizi memnuniyete çevirmek için buradayız.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön