14 Ekim 2016 #6683656

Evidea Müşterileri Mağdur Ediyor

Evidea.com'dan house line cy-4015 mercan baza yatak başlık seti (140x190 cm) - krem takım aldım. Aldığım ürün yerine bana çok farklı ve bir o kadar da kötü ambalajlı ürün yolladılar ürünü kabul etmeden geriye iade ettim paramın hesabıma geriye yatırılmasını istedim. Paramı iade etmek yerine param kadar oradan alışveriş yapmaya zorluyorlar bu müşteriyi mağdur etmektir. Evidea.com paramı bir an önce hesabıma iade etmesini bekliyorum.

Abdullah 562 Okunma

Cevaplar

  • Abdullah17 Aralık 2016

    Evidea.com kesinlikle güzenli değil siparişiniz bozuk geldi iade ettiniz paranızı alamıyorsunuz bilin öyle alışveriş yapın.

  • Abdullah28 Ekim 2016

    Paramı iade etmeyeceklerini ödediğim para kadar ürün alabileceğimi söylediler ve ben mahkemelerde 2 yıl sürünmemek için mecburen başka bir ürün seçtim bir ay içinde farklı günlerde ürün tettek geldi bir daha kesinlikle buardan alışveriş yapmamm.

  • Evidea Temsilcisi17 Ekim 2016

    Müşterimize 17.10.2016 tarihinde kayıtlı e-posta adresinden geri dönüş yapılarak tanımlanan hediye çeki süreçleri hakkında bilgi verilmiş ve siparişi takibimiz altına alınmıştır. Bize her konuda http://www.evidea.com/yardim adresinden ulaşabilirsiniz. Müşterilerimizin tüm talepleri titizlikle incelenmekte ve gerekli işlemler en hızlı şekilde yapılmaktadır. Saygılarımızla, Evidea– Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön