03 Kasım 2016
Yorum Yap
#6847791

Evidea Müşteri Hizmetleri Yardımcı Olmuyor!

İki kez Evidea.com'dan alışveriş yaptım. Birincisinde ürün değiştirmek istedim kargoya verilmeden defalarca müşteri temsilcisine bildirmeme rağmen daha sonra gelen cevap ürününüz kargoya verilmiştir. Verilene kadar dönüş olmadı. Bunu geçtim dün akşam tekrar alışveriş yaptım ödemeyi tamamla dediğimde sitede problem yaşandı tekrar ödemek için onayladığımda hesabımdan İki kere çekilmiş olarak gördüm. Evidea.com müşteri hizmetlerine mesaj atıp aramama rağmen 20 dakika hatta bekletmeleri de cabası siparişimi iptal etmek istediğimi söylememe rağmen hala sipariş ne iptal edildi ne bir dönüş yapıldı. Müşteri hizmetleri adı altında bir departman kuruluyor ama müşteri memnuniyeti sıfır, kalite ve hizmet sıfır bu kadar olmaz pes yani.

Selim Selim 494 Okunma

Cevaplar

  • Selim03 Kasım 2016

    İade gerceklesiyor ama fazladan cekilen tutarın hepsi yerine eksik ücret yatirmissiniz. Bir diğer cekilen tutardanda urunun teki teslim ediliyor bana diğeri iptal ediliyor. müşteri hizmetlerinizden muhatap olacak birisi bulamiyoruz doğru düzgün. Bin pişman oldum alışveriş yaptigima.

  • Evidea Temsilcisi03 Kasım 2016

    Ücret iadeniz 03.11.2016 tarihinde hesabınıza yapılmıştır. İadenizin hesabınızda gözükmesi bankanızın süreç ve uygulamalarına bağlı olarak ortalama 7 iş günü sürebilmektedir.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler