17 Ekim 2016 #6711592

Evidea Kargolandı Diyorlar Ama Asılsız!

Ödeme noktasına kadar çok ilgili olduklarını düşündüğüm e-ticaret sitesi düpedüz fiyasko çıktı. Ürünün tahmini kargolanma süresini 2 hafta olarak öngören Evidea.com, siparişimden yalnızca 1 gün sonrasında iptal talebimi iletmemle birlikte, ürününüz kargolandı diye bildirimde bulundu. Tamam kabul ettim ama aradan 5 gün geçmesine rağmen ne gelen var ne giden. Üstelik verdikleri takip no. Su da başkasına ait. Bu kadar saygısızlık olamaz. Şimdi de karşımda muhatap bulamıyorum. Binlerce şikayet alan böyle firmaları ceza yağmuruna tutmak lazım.

Semih 333 Okunma

Cevaplar

  • Evidea Temsilcisi24 Ekim 2016

    Müşterimize 24.10.2016 tarihinde kayıtlı e-posta adresinden geri dönüş yapılarak, 51920611 numaralı siparişiniz 18.10.2016 tarihinde Aras Kargo tarafından 6260758740053 kargo no ile Semih D. teslim alınmıştır. Teslim almamanız ya da teslimatta sorun yaşanması durumunda bilgi vermenizi rica ederiz. Bize her konuda http://www.evidea.com/yardim adresinden ulaşabilirsiniz. Müşterilerimizin tüm talepleri titizlikle incelenmekte ve gerekli işlemler en hızlı şekilde yapılmaktadır. Saygılarımızla, Evidea– Müşteri Hizmetleri

  • Semih20 Ekim 2016

    Kargolanmayan ürünü kargolandı diyorlar ve yalandan bir takip kodu veriyorlar. Arıyorsunuz iptal etmek istediğinizi söylüyorsunuz, ürününüz kargolandı, iptal edemezsiniz diyorlar. Ama verdikleri kargo numarasında ne gönderici kendileri, ne de alıcı ismi benim. Kargo şirketini arayıp sorduğumda bile onlar, alıcı siz değilsiniz, bilgi veremeyiz diyorlar. Siz böyle uğraşıp dururken, aradan 1-2 hafta geçiyor ve bekliyorsunuz. Ardından ürün 2-3 hafta sonra kargoya veriliyor. Ürün gelince iptal edersenizde, keyfi cayma bedeli diye sizden para kesiyorlar. Bu resmen legal hırsızlık.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön