19 Aralık 2017 #9917767

Evidea Kargo Ve Çözümsüzlük

13.12 tarihinde almış olduğum ürün için 14.12' de kargoya teslim edilecek ibaresi bulunmasına rağmen bugün ayın 19'u ve hala ürünüm gelmedi. Ürünün akıbetini dahi bilmiyorum. Siparişimi görüntülediğim de paketlendi olarak görünüyor hala. Müşteri hizmetlerini defalarca aradım, fakat kargo takip numarası sisteme yansıyınca paylaşacakları söylendi. Bugün ayın 19'u ürünümden hala ses yok. Diğer bir konu ise almış olduğum iki ürünüm daha var ve bunlarda ayın 16'sında sipariş oluşturuldu. Bir ürün kargoya verilmiş, diğer ürün ise 29.01.2018 tarihinde tahmini kargo olarak görünüyor. Ürünün ödemesi yapılana kadar tedarik süreciyle alakalı bir bilgiye rastlanmadı. Özetleyecek olursak 3 ürün siparişim var. İlk gelmesi gereken ürünümden haber yok. Son iki üründen de sadece birisi kargoda. İnsanları bu şekilde aldatıyorlar.

Alev 763 Okunma

Cevaplar

 • Alev28 Aralık 2017

  Görüldüğü gibi sadece oyalama politikası uygulanıyor

 • Alev28 Aralık 2017

  Bilgilendirmenizi buradan yapın lütfen herkes görsün nasıl ciddiyetsiz bir firma olduğunuzu ayın 14 alınan ürünün şu gün bugün diye oyalanıp 28,12,2017 tarihi itibariyle elime ulaşmayışını

 • Alev26 Aralık 2017

  Şikayette bulunduğum günün akşamında dönüş yapıldı ürünümün kargoda hasar görüp iadesinin alındığı bilgisi verildi. Yeni ürün tekrar kargoya verildi ve ben hala bekliyorum ürün MNG Kargo şubesinde adreste bulunulamadığı için şubeye dönüş yaptığı bilgisi verildi. Adreste olduğumuzu gelinmediğini söylememiz üzerine sistem yanlış mesaj atmış dendi. Ayın 22. de elimde olacağı söylenen ürünümün ayın 30 da elimde olacağı söyleniyor kargo tarafından ve Evidea buna bir çözüm sunamadı. Maalesef 3 ürün birden aldığım için her üründe böyle bir süreç yaşıyorum bir daha Evidea kesinlikle kenarından dahi geçmeyeceğim bir yer ve kimseye de tavsiye etmiyorum... Evde boş oturuyorsanız canınız sıkılıyorsa Evidea dan ürün alıp teslimat kargo vs. Süreçlerin takibiyle uğraşıp vakit geçirebilirsiniz. Ama sinir hastası olmayıda göze almanız lazım.

 • Alev26 Aralık 2017

  Şikayette bulunduğum günün akşamında dönüş yapıldı ürünümün kargoda hasar görüp iadesinin alındığı bilgisi verildi. Yeni ürün tekrar kargoya verildi ve ben hala bekliyorum ürün MNG Kargo şubesinde adreste bulunulamadığı için şubeye dönüş yaptığı bilgisi verildi. Adreste olduğumuzu gelinmediğini söylememiz üzerine sistem yanlış mesaj atmış dendi. Ayın 22. de elimde olacağı söylenen ürünümün ayın 30 da elimde olacağı söyleniyor kargo tarafından ve Evidea buna bir çözüö sunamadı. Maalesef 3 ürün birden aldığım için her üründe böyle bir süreç yaşıyorum bir daha Evidea kesinlikle kenarından dahi geçmeyeceğim bir yer ve kimseye de tavsiye etmiyorum... Evde boş oturuyorsanız canınız sıkılıyorsa Evidea dan ürün alıp teslimat kargo vs. Süreçlerin takibiyle uğraşıp vakit geçirebilirsiniz. Ama sinir hastası olmayıda göze almanız lazım.

 • Evidea Temsilcisi20 Aralık 2017

  Değerli Müşterimiz , Talebinizi inceleyerek , kısa süre içerisinde üyeliğinizde yer alan e-posta adresinize bilgilendirme yapacağız. Soru ve Önerileriniz için web sitemizde yer alan "Yardım" sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla Evidea.com Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön