19 Ocak 2016
Yorum Yap
#4695240

Evidea İstediğimden Farklı Renkte Ürün Gönderdi

Geçen hafta aldığım 3 adet duvar kağıdı belirtilen süreden de önce kargo ile bana sorunsuz ulaştı. Ancak gelen duvar kağıtlarının rengi ile benim seçtiğim renk arasında fark vardı. Resimde krem görünen duvar kağıtları haki renkte geldi. Ve bunlar benim evime uygun değildi. Önce değişim talep edip vazgeçtim iade etmek istedim. 2 gündür iade talebime olumlu cevap veremediler. Sürekli bekletiyorlar. İade adresi veremediler. Az önce Aras Kargo ile ürünleri İstanbul adresine geri gönderdim. Ürün bedelini geri istiyorum. Evidea.com çok olumlu bir firma idi daha önce birçok arkadaşım alışveriş yaptı sorun yoktu. Bana mı denk geldi anlamadım. Ayrıca ürünle birlikte fatura bana gelmedi bilginize.

Aylin Aylin 274 Okunma

Cevaplar

  • Evidea Temsilcisi21 Ocak 2016

    Müşterimize 21.01.2016 tarihinde kayıtlı e-posta adresinden geri dönüş yapılarak gönderim süreçleri hakkında bilgi verilmiş ve siparişi takibimiz altına alınmıştır. Bize her konuda http://www.evidea.com/yardim adresinden ulaşabilirsiniz. Müşterilerimizin tüm talepleri titizlikle incelenmekte ve gerekli işlemler en hızlı şekilde yapılmaktadır. Saygılarımızla, Evidea– Müşteri Hizmetleri

  • Aylin21 Ocak 2016

    Günaydın. Şikayetimle ilgili hala firma bana geri dönmedi. Duvar kağıtlarıni iade almıyorlar. Ve iade adresi de vermiyorlar. Bu kağıtları istemiyorum. Renk yeşil ve benim zevkime uymuyor. Şikayetim sayfanızda ne zaman yayınlanacak?

  • Aylin20 Ocak 2016

    Sorunum hala çözülmedi. Firma geri dönüş yapmadı. İlgisizler. Sürekli oyalama maili gönderiyorlar. Bekleyin mailinize onay kodu ve iade adresi gelecek diyorlar 3 gündür 100 tane mail ve mesaj attım. Sorunuma çözüm bulamadılar. Ürünü istemiyorum ürün bedelimi geri gönderisnler. Çok ilgisiz bir firma. Kimseye alışverişi tavsiye etmiyorum. Zamanımı ve paramı gaspettiler. Lütfen yardım edin.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler