25 Nisan 2013 #1763611

Evidea.com İptal Ettiğim Ürünün Ücretini Alamıyorum!

29.03.2013 tarhinde evidea.com adresinden online alışveriş yaptım.taahhüt ettikleri gibi 7 iş günü içerisinde kargoya vermedikleri için 10.04.2013 tarihinde hala ileriki bi tarih için kargoya vereceklerini söyleyince siparişimi iptal ettim.


Yine taahhüt ettikleri 7 iş günü içerisinde hesabıma yatırmaları gereken iptal edilen sipariş bedelini 10.04.2013 tarihinden beri halen yatırmadıkları gibi müşteri hizmetlerini aradığımda yatırılınca size bilgi vereceğiz cevabını alıyorum. Ben yatırılınca bilgi verecekleri gibi bir açıklama değil ücretimin iade edilmesini istiyorum.Verdikleri sürenin hiçbirine uygun davranmıyorlar.

Özlem 79 Okunma

Cevaplar

  • Özlem26 Nisan 2013

    böyle bi firma görmedim gerçekten açıklama mailiniz gerçekten çok açıklayıcı siz dalgamı geçiyosunuz insanlarla en kısa sürede memnuniyet sağlanacak nedemek siz müşteri memnuniyetini gerçekten önemsiyo olsanız zaten taahhüt ettiğini zamanlarda ürün teslimatı yaparsınız iptal edilen ürün içind e aynı şey geçerli hep vaat hep vaat almadığım hizmetin parasını alamıyorum sizden ben yaa nerden girdim ben sitenize ya elimi verdim kolumu alamıyorum

  • Evidea Temsilcisi25 Nisan 2013

    Sayın Özlem A.nın iletisi hakkında; Müşterimize, ücret iadesi hakkında gerekli açıklama müşteri temsilcimiz tarafından mail yoluyla yapıldı. Müşterimizin memnuniyetinin en hızlı şekilde sağlanması için gerekli işlemler başlatılmıştır. Sorunuza daha hızlı cevap almak için : [email protected] / 0850 532 22 22 (Haftanın 7 günü 09.00-18.30 arası) Tüm Evidea çalışanları olarak, tüm müşterilerimizin memnuniyeti için hukuki sorumluluklarımız ve etik anlayışımız çerçevesinde azami gayreti göstermekteyiz. Probleminizi memnuniyete çevirmek için buradayız.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön