29 Mart 2013 #1714232

Evidea İade Sorunu!

Evidea.com'dan kanvas bir tablo aldım. Tabloyu iade etmek istiyorum ama; " Kişiye özel üretimi, kesimi veya boyaması yapılan ürünler, niteliği itibarıyla iade edilemeyecek ürünler ve tek kullanımlık ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir" aldığım ürün sitenizde birebir ne boyutu ne de rengi itibariyle değişiklik istenmemiş kişiye özel tasarlanmış bir ürün değil.


Sitede sürekli satılan bir ürün. Ürünün başka bir ürün ile dahi değişimi kabul edilmemektedir. Muhatap sadece çağrı merkezinde ona öğretilen kalıp cümlelerin dışına çıkamayan, sorununuza çözüm üretemeyen ve alıcıyı her daim mağdur eden bir sistemin kurbanı oldum. Satıcıdan şikayetçi olacağım.

Serra 70 Okunma

Cevaplar

  • Serra01 Nisan 2013

    "Tablo ürünlerimiz sipariş verildikten sonra üretime alınan ürünler olduğu için üretici firması tarafından iadesi kabul edilememektedir. Üründe herhangi bir kusur veya hasar mevcutsa kargodan tutanak tutulması durumunda aynı ürünün yenisiyle değişimi yapılabilmektedir. İade koşullarımızda da size özel üretilen ürünlerin iade alınamayacağına dair bilgi yer almaktadır." dedikleri bu, çözümleri çözümsüzlük maalesef, ürünü iade almıyorlar veya değiştirmiyorlar, ürtünün aynısı yine bana geri yollacaklar buldukları çözüm de budur. Ürünün kalitesi zaten kötü aynısını alsam da bana bir faydası yok maalesef. Ürününü iadesi alınması için yasal yollara başvurdum.

  • Evidea Temsilcisi01 Nisan 2013

    Sayın Serra D. nin iletisi hakkında; Müşterimize, ürünün iadesi hakkında gerekli açıklama müşteri temsilcimiz tarafından mail yoluyla yapıldı. Müşterimizin memnuniyetinin en hızlı şekilde sağlanması için gerekli işlemler başlatılmıştır. Sorunuza daha hızlı cevap almak için : [email protected] / 0850 532 22 22 (Haftanın 7 günü 09.00-18.30 arası) Tüm Evidea çalışanları olarak, tüm müşterilerimizin memnuniyeti için hukuki sorumluluklarımız ve etik anlayışımız çerçevesinde azami gayreti göstermekteyiz. Probleminizi memnuniyete çevirmek için buradayız.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön