21 Ekim 2015 #4004898

Evidea Fiyat Farkı Hakkında!

19.10.2015 tarihinde öğlen 13-14 arası siparişimi verip parasını EFT ile anında gönderdim. İnternet sayfalarında belirtilen bankaya gönderildiği takdirde 15 dakika içerisinde siparişin onaylanacağı yazılı idi. Ancak, belirtilen bankaya gönderdiğim halde 18 saat sonra sipariş onaylandı. Ürünü kargo dahil 179:90 TL'ye aldım. Ancak ürünle birlikte gönderdikleri katalogda ürünün fiyatı kargo dahil 149:90 TL. olarak görünmektedir. Açıklama istemek için defalarca telefonlarını aradığımda hiç cevap vermediler ve müzik dinlettiler. Daha önce de diğer konularda mail yazdığım halde maile de cevap vermediler.

Ömer 117 Okunma

Cevaplar

 • Ömer23 Kasım 2015

  Bu gün 34. gün ve para iadesi konusunda halen bir cevap yok... evidea firmasını şiddetle kınıyorum ve paramın iadesini bekliyorum. milletin parasının üzerine yatmakla ticaret olmaz... . paramı alana kadar yazmaya devam edeceğim... .

 • Ömer19 Kasım 2015

  Firmadan hala cevap yok... Kataloglarında 149 TL. Yazan ürünü bana 179 TL'ye sattılar ve fiyat farkını iade edeceklerine dair mail gönderdiler ancak, aradan 1 aya yakın zaman geçtiği halde, para iadesi yapmadıkları gibi cevap ta vermiyorlar. Paramın üzerine yattılar ve şikayetleri duymazlıktan geliyorlar. Üyeliğimi sonlandırarak iletişim imkanlarımı yok ederek talebimden vazgeçeceğimi sanıyorlar. Evidea firmasını şiddetle kınıyorum ve derhal paramın iadesini istiyorum.

 • Ömer13 Kasım 2015

  Bu gün 23. gün ve hala Evidea.com firmasından herhangi bir ilgilenen yok Evidea Firmasını şiddetle kınıyorum ve 23 gündür paramın iadesini bekliyorum...

 • Ömer10 Kasım 2015

  Bu gün 20. gün ve hala firma konuyla ilgilenmiyor.

 • Ömer10 Kasım 2015

  Firma hala ücret farkının iadesini yapmadı ve herhangi bir bilgi de vermedi. Üyeliğimi de sonlandırdı. Evidea firmasını şiddetle kınıyorum ve cevap bekliyorum... .

 • Ömer06 Kasım 2015

  Evidea.com işin kolayını bulmuş. Bana ücret iadesi yapacaklarına dair email gönderdiler ancak yapmadılar. Ücret iadesi yapmak yerine üyeliğimi sonlandırdılar. Üyelik sayfama giremiyorum. Ürünü iade etmek istiyorum ancak, tüm iletişim yollarını kesmişler. Telefona zaten cevap vermiyorlar. Ayrıca, kendileri hediye cam kaşık adı altında gönderdikleri uyduruk plastik çay kaşıkları hakkında yorum istediler ve yorum yapmak istediğimde olumsuz yorumları sistem hatası diye kabul etmiyorlar. Şimdi de emailime gönderdikleri yorum hattının linkine girmeyi de engellemişler. Daha ne diyeyim. Takdir sizin...

 • Ömer04 Kasım 2015

  Dedikleri t arihte gönderdikleri emailde benden ödeme bilgilerini istediler ve farkı geri ödeyeceklerini bildirdiler. Ben ödeme bilgilerini gönderdim ancak, aradan 10 günden fazla bir zaman geçmesine rağmen ödeme yapmadıkları gibi herhangi bir bilgi de vermediler... .Dolayısıyla bana 149 liralık ürünü 179 liraya sattılar. Verdikleri sözde de durmuyorlar. Firmayı şiddetle kınıyorum.

 • Evidea Temsilcisi21 Ekim 2015

  Müşterimize 21.10.2015 tarihinde kayıtlı e-posta adresinden geri dönüş yapılarak iade süreçleri hakkında bilgi verilmiş ve siparişi takibimiz altına alınmıştır. Bize her konuda http://www.evidea.com/yardim adresinden ulaşabilirsiniz. Müşterilerimizin tüm talepleri titizlikle incelenmekte ve gerekli işlemler en hızlı şekilde yapılmaktadır. Saygılarımızla, Evidea– Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön