13 Şubat 2016
Yorum Yap
#4884873

Evidea Doğa İkili Kanepe Görselinden Farklı!

Ürün elime geçti, montajını yaptıktan sonra görseldeki gibi düzgün olmadığını gördüm. Oldukça rahatsız ve daha 1 gün geçmeden vidaları gevşedi. Her oturmadan sonra vida sıkmak zorundasınız. Arka profili yalnızca iki vidayla tutturmuşlar.


Ayrıca demirlerinin siyah boyaları dökülmeye başladı. Evidea.com'u defalarca aradım ve sonuç aynı monte ettiğim için geri alamıyorlarmış. Acaba bir koltuğun sağlam veya rahat olmadığını monte etmeden nasıl anlayabiliriz?


Eski müşterileri olmama, bir çok alışveriş yapmış olmama rağmen bana yardımcı olmadılar. Kesinlikle üründen uzak durun derim, benim param çöpe gitti sizinki gitmesin.

Çiğdem Çiğdem 318 Okunma

Cevaplar

  • Çiğdem20 Ekim 2018

    Yalancı sahtekarlar!

  • Evidea Temsilcisi18 Şubat 2016

    Müşterimize 18.02.2016 tarihinde kayıtlı e-posta adresinden geri dönüş yapılarak gönderim süreçleri hakkında bilgi verilmiş ve siparişi takibimiz altına alınmıştır. Bize her konuda http://www.evidea.com/yardim adresinden ulaşabilirsiniz. Müşterilerimizin tüm talepleri titizlikle incelenmekte ve gerekli işlemler en hızlı şekilde yapılmaktadır. Saygılarımızla, Evidea– Müşteri Hizmetleri

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler