09 Haziran 2016
Yorum Yap
#5683231

Evidea Defolu Ürünleri Sorunsuz Gibi Satıyor ve Alanların Kötü Yorum Yapmasını Engelliyor!

Evidea.com sitesinden görsellere bakarak beğendiğim ve sipariş ettiğim birçok ürün oldu, fiyatları çok cazip geldiği ve yorumlarda da kötü bir şeye rastlamadığım için peş peşe ürün sipariş ettim.
Ancak gelen neredeyse tüm ürünler firmaların defolu ürünlerini toplayıp sorunsuz gibi gönderilmişti. Müşteri hizmetlerine konuyu anlatınca tamam ilgileniriz gibi baştan savar sözler duyunca bari ben yanmışım başkaları yanmasın diyerek satın almış olduğum ürünlerdeki kusurları belirten yorumlar bıraktım. Ancak hiçbir yorumun ürünün altında yer almadı. Yani ben satın alırken de ürünlerde hep iyi yorumları görüyor olmam sitenin kötü yorumları engelliyor olmasından kaynaklıymış. Benim gibi mağdur olunmaması için buna dikkat edilmesi ve bu aldatıcı politikayla insanları kandıran firmaya karşı önlem alınmasını dilerim.

Özkan 618 Okunma

Cevaplar

  • Evidea Temsilcisi09 Haziran 2016

    Müşterimize 09.06.2016 tarihinde kayıtlı telefon numarasından geri dönüş yapılarak ürünleri hakkında bilgi verilmiş ve siparişi takibimiz altına alınmıştır. Bize her konuda http://www.evidea.com/yardim adresinden ulaşabilirsiniz. Müşterilerimizin tüm talepleri titizlikle incelenmekte ve gerekli işlemler en hızlı şekilde yapılmaktadır. Saygılarımızla, Evidea– Müşteri Hizmetleri

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler