20 Nisan 2013 #1754941

Evidea.com Böyle İlgisizlik Kalitesizlik Görülmedi!

Site müşteri hizmetlerine asla ulaşamıyorum. Telefonda uzun dakikalar bekletiliyorum. Sürekli meşgul ve maillerime yanıt alamıyorum. Neredeyse 1 ay olacak. Siparişim henüz geldi fakat sitede olmayan farklı bir ürün geldi. Bunu iade talep formu doldurarak bildirdim fakat 1 hafta geçmesine rağmen henüz onay bile alamadım. Gelen ürünü kargo yetkilisi ile geri gönderdim 3 gün sonra yine aynı ürün tekrar adresime geldi.


Facebook üzerinden şikayetimi bildirdiğimde ise yorumlarım derhal silindi ve engellendim. Şimdi soruyorum; facebook sayfasına bakan yetkili göremiyor mu düşünemiyor mu? Oradaki bildirimlerden sonra bu müşterimize geri dönüş yapmalıyım diyemiyor mu? Bu nasıl müşteri memnuniyeti?

Duygu 59 Okunma

Cevaplar

 • Duygu11 Haziran 2013

  Evet bıkmadan usanmadan yine aynı yanlış ürünü, 4. kez gönderdiler. Artık almak zorunda kaldım. Çünkü iadesini istesem kimbilir kaç ay sonra yapacaklar. Üstelik taksitli alışveriş yapmam nedeniyle de taksitler halinde alıcam. Bir daha bu siteden asla ama asla alışveriş yapmam. tüketicileri de şiddetle uyarıyorum. insanı tedirgin eden, güvenverici olmayan birşeyler var bu e ticaret sitesinde. sakın ama sakın. marttaki siparişim haziranda hem de yanlış bir şekilde elime ulaştı. yazıklar olsun. orada çalışanlara da acıyorum. nasıl bir şirket ki çalışanlarını da böylesine yalan, böylesine stresli, böylesine memnuniyetsizlik dolu bir satış sürecine dahil edebiliyorlar. Allah sabır versin. Allah bildiği gibi yapsın.

 • Duygu04 Mayıs 2013

  Eveeeet. YİNE 3. KEZ aynı yanlış ürün adresime gönderildi. İlginçtir ki bu defa telefonla ulaşabildim. Gidereceklerini söylediler. İşimiz Allaha kaldı. Bu kadar uzun ve zahmetli bir alışveriş görmedim ben.

 • Evidea Temsilcisi25 Nisan 2013

  Sayın Duygu Ö.nün iletisi hakkında; Müşterimize, ürünü hakkında gerekli açıklama müşteri temsilcimiz tarafından mail yoluyla yapıldı. Müşterimizin sorunu çözülmüş ve müşteri memnuniyetinin en hızlı şekilde sağlanması için gerekli işlemler başlatılmıştır. Sorunuza daha hızlı cevap almak için : [email protected] / 0850 532 22 22 (Haftanın 7 günü 09.00-18.30 arası) Tüm Evidea çalışanları olarak, tüm müşterilerimizin memnuniyeti için hukuki sorumluluklarımız ve etik anlayışımız çerçevesinde azami gayreti göstermekteyiz. Probleminizi memnuniyete çevirmek için buradayız.

 • Duygu25 Nisan 2013

  Bugün tarafıma nihayet telefon ile ulaşıldı. İlgileneceklerini söylediler. Umarım olumlu yanıt alırım ve tekrar geri dönüş olur. Buradan durumu bildireceğim

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön