03 Nisan 2013 #1722981

Evidea 8. İş Günü Ve Hala Ürünlerim Yola Çıkmadı!

Evidea'dan yaklaşık 11 gün önce 7 parça ürün aldım. Bugün 3 Nisan 2013. Halen gönderime çıkmadı. Arıyorum ilgili depertmana iletildi diyor. Ve ekliyor. 7 iş günü içerisinde çıkacağını yazıyormuş sitede. Ben ürün açıklamalarında görmedim gerçi de her neyse. Bugün 8. iş günü ve hala çıkmış değil saat: 13:40. Aldığım ürünlerde yapımı daha önceden tamamlanmış, yani fabrikasyon ürünler. Ampul priz vb. Yani yapımını beklesem oda değil.


Umarım mantıklı bir gerekçeleri vardır. Ancak gerekçe ne olursa olsun, 7 gün içerisinde deyipte, 8. gün dahi yola çıkmayan kargoyu anlamıyorum. Bu siteden daha alışveriş yapmam. Oysaki hemen hemen her siteden alışveriş yapmışımdır.

Sadi 63 Okunma

Cevaplar

  • Evidea Temsilcisi12 Nisan 2013

    Sayın Sadi G.nin iletisi hakkında; Müşterimize, ürünü hakkında gerekli açıklama müşteri temsilcimiz tarafından yapıldı. Müşterimizin sorunu çözülmüş ve müşteri memnuniyetinin en hızlı şekilde sağlanması için gerekli işlemler başlatılmıştır. Sorunuza daha hızlı cevap almak için : [email protected] / 0850 532 22 22 (Haftanın 7 günü 09.00-18.30 arası) Tüm Evidea çalışanları olarak, tüm müşterilerimizin memnuniyeti için hukuki sorumluluklarımız ve etik anlayışımız çerçevesinde azami gayreti göstermekteyiz. Probleminizi memnuniyete çevirmek için buradayız.

  • Sadi05 Nisan 2013

    9. gün oldu hala sipariş hazırlıyorlar. 12 gün oldu ctesi pazar sayacak olursak. İptal ederdim şimdiyede nezaman gönderecekler şimdi merak ediyorum. Burada bunu paylaşmak istiyorum.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön