24 Temmuz
#12322490

Evidea Yanlış Bilgilendiriyor

Evidea sitesinden aldığım ürünler hızlı kargoydu. 23 Temmuz saat 14:00 civarı verdiğim siparişin ödemesini havale ile yaptım 3 defa aramama rağmen sistemlerinde henüz ödeme yapılmamış göründüğü için sipariş onaylanmamış gibi görünüyordu. Bunun üzerine 3 defa kurumu aradım 3 defa hatırlattım. Çünkü aynı gün siparişim geçmesini ve belirtikleri gibi 1 gün sonrasına kargomu almayı istiyordum. Son yaptığım görüşmede ismini hatırlayamadım bir çalışan bana yarın muhasebeden yarın geçse bile ürünü 24' ünde teslim alabileceğimi söyledi ki, bu bilgi benim için çok önemliydi, çünkü ben çalışan biriyim ve tüm planlarımı buna göre yaptım.


Bugün kargomun henüz teslim edilmediğini sorduğumda, başka bir hanım efendi bana kargomun 25 'inde teslim edileceğini kargonun 24' ü de ''belirttikleri gibi kargo şirketine teslim edildiğini söyledi'' bana kargo şirketine teslim edileceği gibi bir ifade kullanılmadığı gibi benimde talebim çok açıktı. 14.00' te yatırdığım paranın bütün gün muhasebe tarafından işleme alınmaması benim mi problemim. Şimdi bana yaşattıkları bir güvensizlikten dolayı haliyle sipariş ettiğim ürünün ne şartlarda geleceğini düşünüyorum... Hadi hayırlısı.

Akın Akın 1.947 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Akın08 Ağustos

    Duydum ki firmanız tarafıma kargo göndermiş. Açıkçası beklemediğim bir şeydi. Telefonuma mesaj gelince sizden olduğunu tahmin edemedim. Göndermek için seçtiğiniz ürünün kahve olduğunu öğrenince ''bir fincanın kahvenin 40 yıl hatırı vardır'' mesajı vermek istediğinizi anladım.

  • Evidea Temsilcisi25 Temmuz

    Değerli Müşterimiz, Size 25.07.2019 tarihinde kayıtlı telefon numaranız üzerinden ulaşım sağlanarak ürününüzün teslim alındığı teyitleşilmiştir. İletilmiş olan tarihlerde müşteri hizmetlerimiz ile yapmış olduğunuz görüşmeler değerlendirilerek tarafınıza ürününüzün 24.07.2019 tarihine kadar kargolanacağı bilgisi verildiği anlaşılmıştır. Saygılarımızla, Evidea Müşteri Hizmetleri

  • Evidea Temsilcisi24 Temmuz

    Değerli Müşterimiz, Talebinizi inceleyerek, kısa süre içerisinde sizinle iletişime geçiyor olacağız. Saygılarımızla, Evidea Müşteri Hizmetleri

Ziyaretçi Yorumları