31 Ekim
#12882417

Evidea Mutfak Alarmı Kalitesizliği

Evidea’dan sebze veya meyve şeklinde Asorti mutfak alarmı aldım. Normalde kurunca süresi bitince alarm çalması gerekiyor. İlk aldım denemek için 15 dakikaya kadar kurdum süre bitmesine rağmen alarm çalmadı. Ardından 5 dakikaya ve 20 dakikaya kurmama rağmen yine alarmı çalmadı.


Bunun üzerine Evidea müşteri hizmetlerini aradım. Üründe alarm özelliğinin olmadığını, başka sitelerde daha fazla fiyatlı ürünlerinde olduğunu, onlarda alarm özelliği olabileceği için o sitelerden almamı tavsiye ettiler. Tamam dedim kapattım.


Geçenlerde yine denemek istedim 15 dakika ve üzerine ayarladığımda alarm çalıyor fakat 15 dakika altına ayarladığım zaman alarm çalmıyor. İçinde kırık bir şey varmış gibi ses çıkartıyor. Evidea'dan daha önce çok alışveriş yaptım çok ilgilenmişlerdi. Böyle bir şey yaşamış olmam üzdü.

Yasemin Yasemin 1.057 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Evidea Temsilcisi01 Kasım

    Değerli Müşterimiz, Size 01.11.2019 tarihinde kayıtlı telefon numaranız üzerinden dönüş sağlayarak ürünün kullanım şekli hakkında bilgilendirme sağlanmıştır. Saygılarımızla, Evidea Müşteri Hizmetleri

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler