28 Ağustos
#12507011

Evidea Kırık Ürün Gönderdi

Evidea dan TV ünitesi aldık. İki ana parçası kırık geldi. Talepte bulunduk ve yedek parça olarak gönderim yapılacağı söylendi. Sonrasında ise yedek parça temin edilememiştir, iadenizi almamız için kargolayıp gönderin dediler. Yedek parça temin edememek ne demek ya! En yakın kargo 2 km. Bu ağır ürünü kargoya götürme şansımız yok. Güvenerek ürün alıyoruz bir de peşinde biz koşturuyoruz. Bu nasıl saçma bir iştir.

Murat Murat 2.729 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

 • Murat'ın Teşekkür Mesajı03 Eylül

  Evidea süreci en başında düzgün yönetemese de şikayetimizden sonra konu ile gayet alakalı olup şikayetimizi sonuçlandırdılar. Şu anda kırık olan parçaların yerine yenilerinin gönderildiğini belirten kargo takip numarasını bizimle paylaştılar. İlginiz ve yardımınız için teşekkür ederim.

 • Murat02 Eylül

  Süreç konusunda pazartesi günü kargoya verileceği söylenmişti. Ancak yine ses soluk yok. Ürün ne aşamadadır? Ne zaman gönderilecektir?

 • Murat02 Eylül

  Süreç konusunda pazartesi günü kargoya verileceği söylenmişti. Ancak yine ses soluk yok. Ürün ne aşamadadır? Ne zamam gönderilecektir?

 • Evidea Temsilcisi29 Ağustos

  Değerli Müşterimiz, Size 29.08.2019 tarihinde kayıtlı telefon numaranız ve e-posta adresinizden geri dönüş yapılarak yedek parça gönderim süreçleri hakkında bilgi verilmiş ve siparişiniz takibimiz altına alınmıştır. Konu tarafımızdan titizlikle incelenmekte olup en kısa sürede sonuçlandırılıyor olacaktır. Saygılarımızla, Evidea Müşteri Hizmetleri

Ziyaretçi Yorumları