09 Nisan 2014

Evgör Mobilya Satış Sonrası Destek Vermiyor.

Evgör Mobilya'dan aldığım oturma grubunu servise gönderdim. Şikayetlerimi belirttim kolçakta ki
sorun dışında hiçbir şeye müdahale edilmemiş. Gönderdiğim gibi geri gelmiş. Resmen dalga geçer gibi gerekli müdahale yapılmıştır diye cevap alıyorum. Ben haftalarca bekletildim yapılır diye ama hiçbir işlem yapılmadan koltukları geri almış oldum.

Bu durumdan dolayı şikayetçiyim. Sorunun giderilmesi için destek adresine mail attım fakat hiçbir ilgili tarafından dönüş yapılmadı. Ben satış sonrası destek alamadım mahcubiyetimin giderilmesini haftalardır koltuksuz kaldığım için ürünlerin iadesi yada değişimini talep ediyorum bu hususta
gereğini arz ederim.

Murat 5.238 Okunma

Cevaplar

 • Murat27 Nisan 2014

  EVGÖR Mobilya; Tabirinizle bu değerli müşteriniz koltuğun kumaşını geçtim 2 kişilik bir aile olarak 1,5 yılda kumaşları kullanılmaz hale getirdik öylemi üzerine ayaklarımızla bastık hor kullandık vs. sizin tabirinizle hatalı biziz. Koltuğun oturduğunuzda gıcırtı gelmesi, yayların içine gömülmesi, oturanın kalkamaması,değişmesini istediğim ayakların dışarıdan vidalanması, ayakların plastik olması (ahşap değil) ile vidalar dışarıda kalmış kapatılmamış. Bu vidaların koltuk değerindeki parkeleri maaf etmeleri. Pufa ait astarın yırtılması ve bunların hepsinin gelip kontrol eden arkadaşın fotoğraf çekmesi. Bunların hepsi kullanıcı hatası dimi. Siz bu tarz standart cevaplarla kullanıcın müşterinin sorunlarına çözüm üretmiyorsunuz kendinizi kandırıyorsunuz. Ne sünger değişimi yapmışsınız nede yayların değişimini, defalarca belirtmeme rağmen nede bir tane bile ayağa müdahale edilmiş. Bumu özel istek. Bunlar sizin mecbur yapmanız gereken müdahaleler zaten.Kumaşı satarken; efendim leke tutmayan temizlenen kumaş diyorsunuz kumaş 2 yıl olmadan leke tutuyor en ufak bir şey döküldüğünden değil temizlenen kısmını temizlediğimiz için iskelete ait bölümdeki koltuğun renginin farklılığından. Yani kumaşların kalitesizliği temizlendikçe renk atıyor. Hiç kullanmadığım çiçekli bir tekli koltuk var ki sadece tozdan dolayı kararmış bir hale geldi. Minderini yıkıyorsunuz temizleniyor iskeleti siliyorsunuz defalarca maalesef temizlenmiyor. Satarken garantili efendim dediğiniz bu koltuklar ve kumaşları benim özel isteğim öylemi. Tekrar tekrar belirtiyorum kurumsal kimliğinizin gereğini yapmadığınız sürece ne çevreme ne Modoko civarındaki insanlara nede sosyal medyada ulaşabildiğim arkadaşlarıma kesinlikle sizi tavsiye etmeyeceğim çok kapsamlı bir müşteri kaybına uğrayacağınıza emin olabilirsiniz. Çünkü bu şikayetime çözüm üretmek yerine kullanıcıyı hatalı göstererek güya itibarınızı korumayı tercih ettiniz. Bu benim mağduriyetimi gidermez.Sizinde kurumsal kimliğinizi koruduğunuzu göstermez. Tarafıma geri göndermiş olduğunuz koltuk takımını bekletiyorum ÇÖZÜM ÜRETİLMEDİĞİ taktirde emin olun çöpe atacağım, ben 2 yada 3 bin tl'den olacağım belki ama siz itibarınızdan olacaksınız.Göz göre göre bir müşterinizi mağdur ediyorsunuz. İyi Çalışmalar.

 • Evgör Mobilya Temsilcisi19 Nisan 2014

  Şikayetvar.com’un Değerli Yetkilileri ve Takipçileri EVGÖR Mobilya, kurulduğu 2004 yılından bu tarafa her koşulda %100 müşteri memnuniyeti ilkesinden asla taviz vermeden hizmetlerini sürdürmektedir. Her müşterisini, sürekli büyüyen EVGÖR ailesinin değerli bir üyesi olarak gören firmamız, satış öncesi ve sırası kadar satış sonrası süreçte de daima en uygun çözümü sunmaya odaklanmıştır. Yukarıda şikayete konu olan durumda değerli müşterimiz 2012 yılında satın almış olduğu ürünün lekelenen koltuk kumaşları için servis talebinde bulunmuştur. Servis ekibimiz, ürünlerin fabrikasına gönderilip leke şikayetine bakılması ve rapor tutulması gerektiğini kendisine bildirmiş ve müşterimizin de onayı ile ürünleri almıştır. Fabrika raporu kullanıcı hatası demesine karşın EVGÖR, ürünlerin tamirini ücretsiz olarak gerçekleştirmiştir. Buna karşın değerli müşterimiz, koltuk takımı ile ilgili gerçekleştirilmesi zor isteklerde bulunmuş, örneğin tek parça olan minderlerin 3 parça minderlerle değiştirilmesini, koltuğun ayaklarının modelinin değiştirilmesini talep etmiştir. Her firmada olduğu gibi EVGÖR Mobilya’nın da servis hizmetleri ürünlerin kullanımı sırasında ortaya çıkan sorunların giderilmesine yöneliktir. Sorunların giderilmesine karşın ücretsiz olarak tasarım veya model değişimi ne yazık ki mümkün olamamaktadır. Bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, EVGÖR Mobilya

 • Murat12 Nisan 2014

  Halâ tarafıma dönüş yapılmış ve şikayet dikkate alınmış değil. Birkaç gün içinde tüketici hakem heyetine başvuruda bulunacağım.

 • Murat10 Nisan 2014

  Yapılmasını istediğim işlemleri belirteyim karakter sınırlaması nedeni ile açıklayamadım. Ürünü alırken gayet ilgili aman müşteri kaçmasın ürünün şöyle iyi böyle iyi mantığıyla kumaşların garantisini, oturmakta sorun çıkaracak bütün sorunların giderileceği garantisini alıyorsunuz. Arızaya ürünü gönderdiğimde ise kumaş rengi kaçtı değişmesi lazım, bana belirttiğiniz gibi temizlenen bir kumaş değil leke tutuyor dediğimde ürününüzü alalı 1,5 yıl olmuş Murat bey bu durum normal cevabı alıyorum. Koltuğa oturduğunuzda gıcır gıcır ses geliyor içine gömülüyor yaylar bitmiş resmen, gelen misafir oturunca suratınıza bakıyor bu nedir; dercesine. Defalarca belirtmeme rağmen sırf kumaşı sökülecek diye Yapılmadan geri geliyor. Tekli koltuk ve puf çiçekli, renkeleri soldu leke tuttu kumaşı değiştirin dedim. Değişemeyiz dediler puf'un astarını değiştirin dedim yırtıldı çünkü, kumaş sökülecek diye onuda ellemeden göndermişler. Ayaklar vidalanmış fakat vidalar kapatılmadan bana geldi koltuklar bütün parkelerimde derin bir oyuk oluşturdu zarar verdi. Bunu belirterek ayakların değiştirilmesini istedim ne 3'lü ne 2'li nede tekli koltuğun hiçbir ayağına dokunulmamış. Birtek 2 li koltuğun sol kolu oynuyordu onu sağlamlaştırmışlar, başka hiçbir işlem yapılmamış ve bana geri gönderilmiş. Haftalarca koltuksuz kalacağınızamı kızarsınız hiçbir işlem yapılmadan koltukların götürülüp getirilmesinemi. Ben bütün bu yaşananlardan dolayı şikayetçiyim. Değişim yapılmasını beklerdim. Firmanız ve prestijiniz için hiç iyi olmadı. Ben bu ürünleri değişim sağlamadığım sürece hiçbir yakınıma firmanızı tavsiye etmeyeceğim.Bilgilerinize.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön