Evform Ürünüm Eksik Ve Hasarlı Geldi.

Eren Eren30 Mayıs 18:39

Lkvpagckq Kodlu siparişimde masanın bir ayağının ucu tamamen büküktü. Bir başka ayağı da kısmen büküktü. Ayakları monte etmek için gereken vidalar eksikti. 8 tane olması gerekirken 3 tane vida geldi. Aynı zamanda sandalyeler düz durmuyor. Ayakları arasındaki farktan dolayı sallanıyor. Ürünümü iade etmek istiyorum. 7 günlük sürem varmış, daha önce iki tane mail attım hala dönüş alamadım. Bunun üstüne aradım mail attığımı bakılmadığını söyledim (ki hattı düşürmek için çok uğraştım, bekletip meşgule atıyorlar.) konuştuğum çalışan bana mağduriyetimin hemen giderileceğini gerekli yere haber vereceğini söyledi. Ama hala dönüş alamadım. Bu sürenin geçmesi ve iade edememem mi sağlanmaya çalışılıyor anlamış değilim. Ürünü acilen iade etmek istiyorum.

Cevaplar

profile-icon Eren 1 hafta önce

Evform'dan sipariş ettiğim masa takımı kusurlu geldi. Ürünümü iade etmek istediğim için iletişime geçmeye çalıştım ama geri dönüş yapacaklarını söylemelerine rağmen asla dönmüyorlar. Neredeyse bir aydır koridorda öylece duruyor iade edilecek diye. İade için mail atmam gerektiğini söylüyorlar ancak defalarca atmama rağmen mailime dönmüyorlar. Arıyorum açıyorlar, konuştuğum çalışan bana haklı olduğumu mağduriyetimin hemen giderileceğini gerekli yere haber vereceğini söylüyor. Ama hala dönüş alamadım. Daha ne kadar bekleyeceğim acaba? Artık sabrımız kalmadı hemen iade işlemleri başlatılmazsa Tüketici Hakları'na başvuracağız.

profile-icon Eren 01 Haziran 15:47

Müşteri ilişkileri uzmanı tarafından arandım. Kargo firmasıyla görüşme yapıp tekrar görüşecektim ancak asla ulaşılamıyor telefonunuza. 24 kişiden 1. Sıraya kadar bekletip çok yoğun denilip telefon kapanıyor. Tarafıma tekrardan dönüş bekliyorum.

Evform Logo Evform 01 Haziran 10:33

Sayın Eren G. Değerli görüş ve bildirimleriniz için teşekkür ederiz. Memnuniyetinizi sağlamak adına Evform Müşteri İlişkileri Uzmanımız en kısa süre içinde tarafınıza geri dönüş sağlayacaktır. Sipariş,gecikme,değişim veya hizmetlerimiz ile alakalı önerilerinizi,şikayetlerinizi ve diğer taleplerinizi aşağıdaki iletişim bilgileri üzerinden firmamız ile iletişime geçerek bildiriniz. Çözüm ekibimiz imkanları dahilinde hızlı ve etkili çözüm sağlayacaklardır. 2009'dan bu yana firmamız haricinde dijital ortamda yayınlanan birçok yazının mükkerrer,çözümlenmiş,karalama veya asılsız olduğu gerekçesiyle dikkate alınmamaktadır . Bu yazıların yayınlanması için tarafımızla herhangi bir çözüm odaklı veya farklı bir amaçla anlaşma yapılmamış veya yazının yayınlanması için onay alınmamıştır. Anlayışınız için teşekkür ederiz. 0(850)304 95 97 numaralı telefon adresinden veya [email protected] mail adresi üzerinden müşteri hizmetleri ve çözüm ekibimize bağlanabilir ve taleplerinizi belirtebilirsiniz. Telefonlarımızda santral kullanıldığı için belirtilen sırayı beklemenizi rica ederiz. Evform ailesi olarak değerli müşterilerimize 2009'dan bu yana platformlar üzerinden ve 2015'ten bu yana kendi sitemiz üzerinden hizmet vermekteyiz ve hizmetlerimizi geliştirerek değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam edeceğiz. Saygılarımızla Evform Müşteri Memnuniyeti Ekibi

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler