Evform Ürün Teslim Edilmedi, Takip Numarası Yok

Elif Elif31 Mart 23:15

22 gün evvel bir masa sandalye takımı sipariş verdim. Bir türlü kargo takip numarası vs. Gönderilmedi. Müşteri hizmetlerini defalarca aradım her defasında bahaneler uydurup geçiştirdiler. Dedikleri kargoyu aradım, bana ait bir gönderi olmadığını söylediler. Bu kadar insanı mağdur ediyor ve hiçbir telafi çabası da yok. Bütün şikayetlere aynı şeyi yazıyor. Sanki biz aramadık müşteri hizmetlerini, mailler atmadık. 1 kuruşun bile hesabını soracak Allah. Elimden ne geliyorsa yapacağım paramı almak için.

Cevaplar

profile-icon Elif 01 Nisan 10:14

Tam beklediğim gibi. Kopyala yapıştır yaparak kendinizi temize çıkartabileceğinizi sanıyorsunuz. Alıcıya gerçek dışı beyanlarda bulunmaya devam ediyorsunuz, güzel. Koz vermeye devam edin. Attığınız her adımı, söylediğiniz her şeyi bir bir kaydediyorum.

Evform Logo Evform 01 Nisan 08:47

Merhaba, Değerli görüş ve bildirimleriniz için teşekkür ederiz. Sipariş,gecikme,değişim veya hizmetlerimiz ile alakalı önerilerinizi,şikayetlerinizi ve diğer taleplerinizi aşağıdaki iletişim bilgileri üzerinden firmamız ile iletişime geçerek bildiriniz. Çözüm ekibimiz imkanları dahilinde hızlı ve etkili çözüm sağlayacaklardır. 2009'dan bu yana firmamız haricinde dijital ortamda yayınlanan birçok yazının mükkerrer,çözümlenmiş,karalama veya asılsız olduğu gerekçesiyle dikkate alınmamaktadır . Bu yazıların yayınlanması için tarafımızla herhangi bir çözüm odaklı veya farklı bir amaçla anlaşma yapılmamış veya yazının yayınlanması için onay alınmamıştır. Anlayışınız için teşekkür ederiz. 0(850)304 95 97 numaralı telefon adresinden veya [email protected] mail adresi üzerinden müşteri hizmetleri ve çözüm ekibimize bağlanabilir ve taleplerinizi belirtebilirsiniz. Telefonlarımızda santral kullanıldığı için belirtilen sırayı beklemenizi rica ederiz. Evform ailesi olarak değerli müşterilerimize 2009'dan bu yana platformlar üzerinden ve 2015'ten bu yana kendi sitemiz üzerinden hizmet vermekteyiz ve hizmetlerimizi geliştirerek değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam edeceğiz. Saygılarımızla

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

  • profile-icon Serpil 02 Nisan 15:40  

    Bankana kredi kartı harcama itirazın da bulun. Direk savcılığa intikal ediyor olay. Tek bir kişi itirazda bulunursa olumlu sonuçlanmama ihtimali var. Ama buradaki herkes harcama itirazın da bulunursa bankalara yaptığımız itirazı savcılık onaylar.

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler