23 Ocak 2014 #2245913

Segment Bilgisayar Servisten Gelen Bilgisayarım Çalışmıyor

Bimeks'ten 16.07.2013 tarihinde aldığı tabletimi şarj göstergesinin ve belirtilen saat kadar şarjda bırakmama rağmen dolmuyor ve açınca hemen şarjı bitiyordu. Servise telefon ettiğinde sitelerine girip onların programını yüklememi istediler arkadaşlarımla birlikte zorda olsa yükledim sonuç değişmedi. Bunun üzerine servis diyoloğum başlamış oldu.


01.10.2013 tarihinden itibaren gönderiyorum yapıldı deniyor geliyor ilk şarj ve sonrasında kendiliğinden açılıp kapanarak şarjı bitiyor gene gönderdim yine geldi aynı problem en son 4. defa gönderdim ve 07.01.2014 tarihinde geldi ve usb girişleri ve şarj problemi hala devam ediyor.

Alper 187 Okunma

Cevaplar

  • Alper28 Ocak 2014

    firma yetkilileriyle görüşmelerimde süregelen sorunları bekleyen personel edasıyla servise yönlendirme çözüm üretemem ve sorunların sanki tüketicinin yaratıyormuş düşünçeleri mevcut buna bende çalışmayan ürünün kendi anlatımlarına göre saatlerce kullanmışlar film izlemişler diye söyleniyor ama ürün geldiğinde parça değişimi yapılıyor kısacası kendimi değersiz önemsiz bir tüketiçi hissettirmeleridir.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön