03 Kasım 2015

Segment Bilgisayar Bozulan Mouse Serisi!

İlk olarak belirtmek isterim ki gerçekten ele uyan mouse üretiyorsunuz keşke bir de ömürleri uzun olsa. Yaklaşık 13 senedir bilgisayar kullanıyorum ve şunu belirtmek isterim ki son 3 senede tam 7 tane mouse kullandım Sm612- sm765- sgm-x7 hatırladıklarım. Sürekli sizin markanızı tercih etmemin sebebi ele oturan ve gerçekten rahat kullandığım mouse çeşitleri olmasına rağmen artık mouseların farklı sorunlardan bozulmasından gına geldi. Tekerlek tuşu kendi kendine çalışır "dpı" butonu içeri kaçar kendi kendine hareket eder. Son kullandığım model olan sm-810 işe şimdi sol tıkla çift tıklama ve işaretleme görevlerini yerine getiremiyor artık ne yapacağımı inanın bilmiyorum.

Anıl 286 Okunma

Cevaplar

  • Everest Temsilcisi25 Kasım 2015

    Değerli Müşterimiz; Ürünleriniz ile ilgili sorunlar çözümlenerek. Tarafınıza 18/11/2015 tarihinde gönderimi sağlanmıştır. Segment Bilgisayar olarak iyi günler dileriz... Segment Bilgisayar Dış Ticaret Ltd. Şti.

  • Anıl'ın Teşekkür Mesajı10 Kasım 2015

    Merhabalar, konu ile alakalı çok hızlı bir dönüş aldım görüşme yaptığımız h* bey ile çözüm sağladık kendisi incelenmesi adına ürünleri göndermemi istedi bende talep edildiği şekilde gün içerisinde gönderim sağladım. Hızlı çözüm ve ulaşım ile alakalı gerçekten teşekkür ederim.

  • Everest Temsilcisi05 Kasım 2015

    Değerli Müşlterimiz; Şikayetiniz incelenmiş olup gerekli birimlere yönlendirilmesi yapılmıştır. Konu ile ilgili teknik destek ekibimiz sizinle iletişime geçerek daha detaylı bilgilendirme ve sorunun giderilmesi adına size yardımcı olacaktır. Segment Bilgisayar olarak iyi günler dileriz... Segment Bilgisayar Dış Ticaret Ltd. Şti.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön