13 Ağustos 2015

Evdiz Senetlerimizi Vermiyorlar Amaç Nedir?

Almaktan vazgeçtiğimiz dondurucuyu evimize sevkıyatı bile yapılmadan iptal etmek istediğimizde ertesi gün gelip senedinizi alabilirsiniz denildi. Söylenilen tarihte gittiğimiz de ise firmaya sipariş verildiğini ve senedi vermek istemeyen firma. Amacın nedir senin? Almaya karar verilip ertesi gün telefonla iptal edilen 2 gün sonra senetleri almak için gelinen ve ertesi gün gelin diye gönderdiğiniz müşteriye daha sonra sipariş verildi ne demek? Amacınız ne?


Sizin karşınızda çocuk yok, saf yok, cahil yok. Yasal olarak gerekli yerlere başvurumuzu yaptık. Sizin gibi gayri resmi hareket etmiyoruz. Siz güvenemiyorsunuz ama insanlar size güvenip önüne koyduğunuz kağıt parçalarına imza atıyorlar.

Zeynep 714 Okunma

Cevaplar

  • Evdiz Temsilcisi28 Ağustos 2015

    Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz şikayet değerlendirmeye alınmış olup, konu ile ilgili geri bildirim tarafınıza yapılarak söz konusu senedin şubemizde olduğunu ve size teslim edilmek üzere sizi şubemize beklediğimizin bilgisini vermiştik. Bundan sonraki olası şikâyet, öneri ve istekleriniz için [email protected] den bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla EVDİZ AVM Müşteri Şikâyet Yönetimi

  • Zeynep28 Ağustos 2015

    Yeniden merhaba Evdiz Buradaki şikayetimize aninda dönüş yaptgnz için ve anlayışıniz için teşekkürler. Biz de sizin samimiyetinize güvenerek sikayetimizden vazgeçtik ve seneti gondermenizi bekledik. Yine göndermednz. hâlâ pesinizden koşuyoruz. 2.aramamiza karşılık hâlâ geri dönüş yapmadınız. Ne senedi gonderdiniz ne aradnz. Keşke samimiyetinize inanıp şikayet basvurumzdan vazgecmeseydik dedirttiniz. Elinizin altında olan senet için bu kadar ugrastiriosunz insanları. Eleman sıkıntısı mi yasiosnz yani nedir bu. Açıklaması yok bu davranışların.

  • Evdiz Temsilcisi14 Ağustos 2015

    Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz şikâyet değerlendirmeye alınmış olup, konu ile ilgili geri bildirim tarafınıza yapılmıştır. Bahsi geçen derin dondurucu şubemiz tarafından iade alınmıştır. Bundan sonraki olası şikâyet, öneri ve istekleriniz için [email protected] den bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla EVDİZ AVM Müşteri Şikâyet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön