21 Şubat
Yorum Yap
#11615335

Evdiz Çatlak Ürün!

19.02.2019 tarihinde Evdiz alışveriş merkezi Çerkezköy şubesinden Hotpoint Ariston marka bulaşık makinesi (teşhir ürün) ben gidemediğimden dolayı arkadaşım mağazadan satın alma işlemlerini gerçekleştirdi. 19.02.2019 Salı günü akşamı makine tarafıma geldi. Ön panelinde çatlak ve makinenin ön kapağındaki kullanım kılavuzu silinmiş okunmuyor, ayrıca makinenin ön kapağının içindeki Hotpoint yazısı sökülmüş bir vaziyette geldi. Bende bunları görünce ertesi gün 20.02.2019 tarihi itibari ile çarşamba günü iade etmek için şubeye gönderdiğimizde kesinlikle alamayacaklarını bildirdiler.


Bunun üzerine bende merkez ile görüşme yapmama rağmen malın ayıplı olduğunu belirttiğim üzere ısrarla geriye alamayacaklarını söylediler. Makine fiyatı oldukça üst seviyelerde olmasına rağmen makineyi yine almak istedik. Ne yazık ki makine kusurlu çıktı teşhir de bile olsa asla kırık bir ürün satılamaz. Mağazanın önüne ürünü bıraktık. Gereğinin yapılmasını istiyoruz.

Hülya Hülya 15.062 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

  • Evdiz Temsilcisi28 Şubat

    Değerli Müşterimiz, 17.02.2019 da Çerkezköy Şubemize gelerek teşhirde bulunan Ariston çamaşır makinesini taksitli olarak ve ürünü görerek beğenerek satın aldığınızı (hediye olarak ) görüntüleyebilmekteyiz. Ürüne acil ihtiyacınız olduğunu belirterek kendi imkanınız ile götüre bileceğinizi beyan edip tarafımızdan ürünü alıp İstanbul'da bulunan adresine götürüp ardından hediye olarak götürdüğünüz kişinin ürünü beğenmemesi üzerine ürünü yine kendi imkanlarınız ile şubemize ürün deformelidir diyerek getirdiğiniz tespit edilmiştir .Yapılan kontroller sonucunda ürüne tarafınızdan hasar verildiği tespit edilmiştir.Ürünü hususi aracınızın arka bağajına koyarak götürdüğünüze ve getirdiğinize ait fotoğraflar çekilmiştir ,ürün değişim talebiniz yetkili departmanlarımız tarafından red edilip sadece yedek parça değişimi yapıla bileceği bilgisi verilince, ürünü mağaza önüne bırakıp gittiğiniz eklerdeki görsellerde mevcut olup yapılan asılsız suçlamayı kabul etmeyip tarafınıza gerekli bilgilerin verildiğini belirtiriz. Saygılarımızla EVDİZ AVM Müşteri Şikâyet Yönetimi

Ziyaretçi Yorumları