Evdiz Mağduriyet Had Safhada!

Mehmet Ç. |

Çerkezköy mağazasından alışveriş gerçekleştirdim 24. milyar bir alışveriş yaptım ve bir tane efsane isimli halımda ışık olduğunu gördüm ama halımın tam sayısı geldiğinden dolayı bana verilen teslim aldım makbuzunu imzalamış bulundum bir ertesi gün gelen mobilyamın yarısını teslim aldığım gün halimin değişik olduğunu belirtip servis yapan arkadaşlara halimin iadesini yaptım ama bana herhangi bir kağıt, ya da not, ya da halimin yanlış olduğuna dair bir makbuz imzalatmadılar 1 yıl 2 ay boyunca bugün sayım 1 ay sonra sayım yapılacak diye hep bir erteleme çabasındalar lütfen gereğinin yapılmasını istiyorum ve ayrıca mağaza sorumlusu müdür saygısız.

Etiketler :

Personel Davranışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mehmet Ç.
  15 Ekim
  16:50

  Ben çerkez köy mağazasından alışveriş gerçekleştirdim 24. milyar bir alışveriş yaptım ve Birtane Efsane isimli Halimin farklı olduğunu Gördüm ama Halimin Tam sayısı geldiğinden dolayı bana verilen teslim aldım makbuzunu imzalamış bulundum Bir ertesi gün gelen Mobilyamın yarısını teslim aldığım gün halımın farklı olduğunu belirtip servis yapan arkadaşlara halimin iadesini yaptım ama bana herhangi bir kağıt, ya da not, ya da halimin yanlış olduğuna dair bir makbuz imzalatmadılar 1 yıl 2 ay boyunca bugün sayım 1 ay sonra sayım Yapılacak die hep bir erteleme çabasındalar lütfen gereğinin yapılmasını istiyorum ve Ayrıca mağaza sorumlusu müdürün terbiyesiz hareketleri var.

 • 12 Ekim
  16:23

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz şikâyet değerlendirmeye alınmış olup, konu ile ilgili geri bildirim tarafınıza en kısa sürede yapılacaktır.
  Bundan sonraki olası şikâyet, öneri ve istekleriniz için musterihizmetleri@evdiz.com.tr den bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  EVDİZ AVM
  Müşteri Şikâyet Yönetimi