Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

Evde Paketleme Türkiye Kişisel Bilgilerimin Güvenliği Ve Yetkisiz İşlemler Hakkında Uyarı

Enes
23 Haziran 09:31
2.911

22 Haziran 2024'te KOSGEB ve İŞKUR onaylı online paketleme sistemi aracılığıyla evde ek iş olarak çorap paketlemek için telefondan WhatsApp üzerinden iletişime geçtim. İstenilen ad, soyad, telefon numaram, t. C. Kimlik bilgilerimle beraber açık adresimi içeren bir mesaj yolladım.

Eğer hesap bilgilerim ve kişisel bilgilerim kullanılarak herhangi bir hesap açılırsa ya da bir işlem yapılırsa, ıslak imzam ya da açık rızam olmadan yapılan herhangi bir işlemden hiçbir sorumluluk kabul etmediğimi resmi olarak bu sayfadan bildirmiş oluyorum. İnternet üzerinden 'evde paketleme' başvurusu yaparak önlem alma amacıyla, 'evde ek iş sabun/çorap paketleme/anahtarlık ve toka paketleme' adı altında faaliyet gösteren bir internet sitesi üzerinden başvuru yaptım.

Başvuru için adımı, soyadımı, telefon numaramı, ikametgah adresimi ve IBAN numaramı gönderdim. Ancak buraya şikayetimi yazarak önlem almak istiyorum. Bu tarihten itibaren kişisel bilgilerimle herhangi bir hesap açılırsa veya bir işlem yapılırsa, benim ıslak imzam ve rızam olmadan gerçekleştirilmiş her türlü işlemden sorumluluk kabul etmediğimi bildirmek isterim. İsim, soy isim, adres, telefon veya diğer bilgilerimi kullanarak yapılacak olan banka hesabı, para hesabı, banka kredisi, adıma açılmış abonelik, dijital cüzdan, şirket gibi kişisel kimlik bilgilerimle yapılmış ve/veya yapılacak herhangi bir işlemden kesinlikle bilgim ve onayım yoktur.

Islak imzam olmadan herhangi bir işlemde onayım bulunmamaktadır. Benim ıslak imzam olmadan yapılan herhangi bir başvuru ve işlem ya da işlemler bana ait değildir. Özel bilgilerimin üçüncü kişilerle paylaşılmasına ve iznim dışında kullanılmasına rıza göstermiyorum. Islak imzam ya da açık rızam olmadan gerçekleştirilmiş işlemlerden sorumluluk ve mesuliyet kabul etmiyorum. Bilginize.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

Şikayetle İlgili Yorumlar

Benzer Şikayetler

Evde Paketleme Türkiye Tedbir Amaçlı Şikayette Bulundum

Sevda
15 Temmuz 13:44
774

Evde Paketleme Türkiye Kişisel Bilgilerimin İzinsiz Kullanımı Hakkında Uyarı

Züleyha
15 Temmuz 01:51
112
Benzer Şikayet Yaz