Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

Evde Paketleme Başvurusunda Güvenlik Endişesi

Cansu
24 Haziran 18:11
2.575

Evde Ek İş Paketleme İçin Başvuru Yaptım, Durumdan Şüphelendim

24 Haziran 2024'te evde ek iş sabun/toka paketleme adıyla internet üzerinden evde paketleme başvurusu yaptım. Başvuru için ad soyadımı, ev adresimi, IBAN'ımı ve telefon numaramı gönderdim. Daha sonra bu durumdan şüphelendim ve vazgeçtim. Önlem almak için buraya şikayetimi yazmak istiyorum.

Bu yüzden benim kimlik bilgilerimle ve kişisel bilgilerimle herhangi bir hesap açılırsa ya da bir işlem yapılırsa, benim ıslak imzam ve rızam olmadan yapılmış herhangi bir işlemden hiçbir şekilde mesuliyet kabul etmediğimi bu sayfada belirtmek isterim. T.C. isim, soyisim, adres, telefon veya başka bilgilerimi kullanarak yapılacak olan banka hesabı, Papara hesabı, banka kredisi, adıma açılmış abonelik, dijital cüzdan, şirket gibi kişisel kimlik bilgilerimle yapılmış ve/veya yapılacak olan herhangi bir işlemden kesinlikle bilgim ve onayım yoktur.

Islak imzam olmayan hiçbir şeyde onayım yoktur. Benim ıslak imzam olmadan yapılan hiçbir başvuru ve işlem ya da işlemler bana ait değildir, kabul etmiyorum. Özel bilgilerimin üçüncü kişilerle paylaşılmasına ve iznim harici kullanılmasına iznim yoktur. Benim ıslak imzam ya da açık rızam olmadan yapılmış herhangi bir işlemden hiçbir şekilde sorumluluk ve yasal mesuliyet kabul etmediğimi bu sayfada belirtmek isterim.

Bu sayfadaki şikayetimle, tedirgin olduğum bu konuyu da resmi olarak bildirmiş bulunuyorum. Gereğinin ilgili kurumlarca yapılmasını rica ederim. Evde ek iş paketleme şikayetim, bilgilerimi aldılar. Texpaketleme olarak geçiyor!

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

Şikayetle İlgili Yorumlar

Benzer Şikayetler

Evde Paketleme Türkiye Kişisel Bilgilerimin Güvenliği Konusunda Endişelerim Var

Ayşegül
14 Temmuz 22:31
3.082

Evde Paketleme Türkiye İşi İçin Kimlik Bilgilerimin Güvenliğinden Endişeliyim

Hülya
09 Temmuz 12:51
1.918

Evde Paketleme Türkiye Kimlik Ve IBAN Bilgilerimin İzinsiz Kullanımı

Melisa
05 Temmuz 23:03
743
Benzer Şikayet Yaz