Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

Evde Ekişi Paketleme Kimlik Bilgilerimle Yapılan İzinsiz İşlemler Hakkında Acil Uyarı

İlhan
27 Mayıs 12:03
1.713

24.05.2024 tarihinde başvurduğum ve adıma olumsuz bir şekilde açılabilecek herhangi bir şirket veya hesapta ıslak imzam bulunmadan açılmışsa, bundan haberim yoktur. Tedbir amaçlı olarak bu durumu bildiriyorum. Şüphelerim nedeniyle önlem olarak bu şikayetimi yazmaktayım. Bu tarihten itibaren, kimlik bilgilerimle ve kişisel bilgilerimle herhangi bir hesap açılışı yapılırsa veya işlem gerçekleşirse ve bunlar ıslak imzam ve rızam olmadan yapılmışsa, bu işlemlerden sorumlu olmadığımı ifade etmek istiyorum.

İsim, soyadım, adresim, telefon numaram veya diğer bilgilerim kullanılarak yapılacak olan banka hesabı, p** hesabı, banka kredisi, adıma açılmış abonelikler, dijital cüzdan, şirket gibi kişisel kimlik bilgilerimle yapılmış ve/veya yapılacak olan herhangi bir işlemden kesinlikle haberdar değilim ve onayım yoktur. Islak imzam olmadan yapılan herhangi bir işlemde onayım bulunmamaktadır.

Benim ıslak imzam olmaksızın yapılan başvurular ve işlemler bana ait değildir ve bunları kabul etmiyorum. Özel bilgilerimin üçüncü kişilerle paylaşılmasına ve iznim dışında kullanılmasına izin vermiyorum. Benim ıslak imzam ya da açık rızam olmaksızın yapılmış herhangi bir işlemden sorumluluk ve yasal bir sorumluluk kabul etmediğimi belirtmek isterim.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

Şikayetle İlgili Yorumlar

Rumeysa

Merhaba sorun yaşadınız mı

Benzer Şikayetler

Evde Ek İş Paketleme Şikayet Önlem

Dicle
21 Haziran 12:10
88
Evde Ek İş Paketleme Şikayet Önlem
Evde Ek İş Paketleme Şikayet Önlem

Evde Ekişi Paketleme Ev İş İmkanı

Mustafa
21 Haziran 03:40
51
Benzer Şikayet Yaz