17 Nisan 2013

EuropeanTime Dil Okulları Eğitim Alamadım!

Ağustos 2012 de bir fırsat sitesi aracılığı ile yurtiçi ve yurtdışı birlikte bir paket satın aldım.Sınıf açılmadığı gerekçesiyle Ocak 2013'e kadar oyaladılar.15 Ocak'ta paramın iadesi için dilekçe verdim. Neredeyse her gün arıyorum bugün 16 Nisan ve hala iadem yapılmadı. Ben fırsatı satın aldığımda firmanın ismi European Time Dil Okullarıydı. Şimdi B** ** adı altında fırsat sitelerinde tekrar aynı satışı yapıyorlar.

Fatma 242 Okunma

Cevaplar

  • Fatma 17 Nisan 2013

    cep telefonu kayıtlarımı da mahkemeye vereceğim kendileri beni bir kere bile aramadılar.sınıf açılmadığını söylediler bekleyin dedileri.ağustostan ocak ayına kadar bekledim her hafta açılacak mı diye şişli şubesini aradım.en son kandırıldığımı anlayınca ocak 15'te para iademi istedim.İade dilekçemi aldıklarına daair imzalı dilekçem de var.4 aydır iadem yapılmıyor.Bu şikayet sitelerinden olumsuz yorumları silmem için beni aradılar 1 saat önce. bilgilerinize sunarım....

  • Fatma 17 Nisan 2013

    Ağustos 2012 de bir fırsat sitesi aracılığı ile yurtiçi ve yurtdışı birlikte bir paket satın aldım.Sınıf açılmadığı gerekçesiyle Ocak 2013'e kadar oyaladılar.15 Ocak'ta paramın iadesi için dilekçe verdim.Neredeyse hergün arıyorum bugün 16 Nisan ve hala iadem yapılmadı.Ben fırsatı satın aldığımda firmanın ismi European Time Dil Okullarıydı.Şimdi B** *** adı altında fırsat sitelerinde tekrar aynı satışı yapıyorlar.Dikkatli olmanızı öneririm.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön