12 Şubat 2014 #2289888

Europcar Kredi Kartımdan Habersiz Tahsilat Yaptı

Ekim ayında Roma Europcar şubesinden kiraladığım aracı sağlam bir şekilde Milano ofisinde teslim ettim. Fakat aradan geçen 4 ay sonra habersiz bir şekilde nedenini anlamadığım bir tahsilat gerçekleşti kredi kartımdan, hemen kartımı iptal etmek zorunda kaldım. Tam 680 TL habersiz tahsil etti Europcar zaten kiralama ücretim bu kadardı.


Trafik cezası mı diye düşünüyorum, hiçbir belge yok kanıt yok elime ulaşan bir bilgilendirme dahi yok. Europcar'ın iyi fiyatlarına aldanıp kiralama yapmayınız. Ayrıca habersiz kredi kartınızdan tahsilat yapılması kötü birşey.

Atakan 1.173 Okunma

Cevaplar

  • Europcar Temsilcisi13 Şubat 2014

    Sayın Müşterimiz, Bildiriminiz kayıt altına alınmış olup, çözüm süreciniz başlatılmıştır. Takibi için bize 0216.427 0 427 numaralı telefondan ya da [email protected] e-mail adresinden ulaşabilirsiniz. NOT. Kayıtlarımızda, 12.02.2014 tarih saat 09:28 de Europcar İtalya’dan sizin için bilgi istediğimiz görünmektedir. Prosedürler gereği cevaplama süresi 10 gün olduğu bilgisi tarafınıza ayrıca bildirilmiş olarak kayıt altındadır. Europcar Türkiye Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön