21 Ekim 2016

Europcar Telefonla Farklı Belgede Farklı Fiyat.

Bugün saat 16:11 de daha önce Turkcell platinde %50 indirim reklamını gördüğüm (fakat daha sonra indirim yerine artış yapıldığını öğrendim) firmanın 427 0427 no.lu telefonunu arayarak araç kiralama için bilgi istedim. aracın dizel manuel Fiat Egea olacağı ve 5 gün ve üzerinde fiyatın 67 TL KDV dahile geleceğini konuştuk. Okeyleştik aracı 7 gün opsiyonlu olarak alacağımı belirtip, taksim ofislerinin saat 18-19 civarı kapandığı belirtilmesi üzere saat 21:00 civarı Atatürk hava limanından alacağımı belirttim.

Aracı alırken Fiat Egea yerine araç olmadığı için Fluens araç verdiler .ben yanlışlık olmasın Egea alacaktım, fiyat yükselmesin 67 TL olacaktı diye belirttiğim yetkili ,fiyatta değişiklik yok dedi. Sonuç olarak evrakı alıp incelediğimde aracın fiyatı 72 TL olarak yazılmış. Şikayetlere bakıldığında geneli aynı şikayet! Firma müşteri çekmek için farklı fiyat mı veriyor? Bu kadar mı düşüldü?

Abdulkadir 2.786 Okunma

Cevaplar

  • Abdulkadir'in Teşekkür Mesajı28 Ekim 2016

    Öncelikle insanların seslerini duyurabilmesi adına böylebir platformu kullanıma sunan site yönetimine teşekkür etmek isterim. Gelelim sorunun Çözümü konusuna; Europcar Genel müdürlük adına arandım, yanlışlık yapıldığı, telefonla bilgi veren arkadaşın yanlış bilgilendirme yaptıgını bir alt sınıf aracın fiyatını verdiğini belirten yetkili kişi daha sonra telefonla verilen fiyat üzerinden fiyatlandırma yapılacağını kaydetti. Gayet yapıcı ve gayet samimi bir şekilde arandım ve sorn telafisi konusunda istekli davranıldığı kanaatindeyim. Son olarak ben neden böyle bir şey yaptım; Biz bu ülkenin insanları olarak karşılaştıgımız ufakta olsa hataları eğer düzeltmek için çaba göstermesssek yanlışla dahi yapılmış bir hata daha sonra nasılsa sorun çıkmıyor diye kasta dönüşebilir. Biz birey olarak hatalar konusunda muhatabı uyarırsak herkes kendini düzeltmek zorunda kalır, dolayısıyla ülkemiz düzelir insanlığımız düzelir, evlatlarımıza iyi bir gelecek bırakırız.

  • Europcar Temsilcisi24 Ekim 2016

    Müşterimizle ile görüşülmüş olup, sorun çözülmüştür.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön