02 Kasım 2016

Euromaster Bir Dedikleri Bir Dediklerini Tutmuyor!

31.10.2016'da Düzce bayilerini arıyorum 01.11.2016 tarihi için randevu istiyorum. ''Randevuya gerek yok saat 18:00'de burda olun yaparız'' diyorlar. İlgili saatte gidiyorum. Randevusuz çalışıyoruz yapamayız diyorlar. Konuşmadan bahsediyorum ''aradığınız saatte ben burada değildim. Beni ilgilendirmez'' diyor kıymetli çalışanları. Demek ki bunlar aracınızı ellerine teslim etseniz kaybetseler ben yoktum bilmiyorum diyecekler! O kadar güvenilirler yani. Ayrıca Euromaster merkezini arıyorum müşteri hizmetleri telefona bakmıyor.

Alişen 1.394 Okunma

Cevaplar

  • Euromaster Temsilcisi10 Kasım 2016

    Merhaba Alişen Bey, Bayimiz yoğunlukdan dolayı sizi birkaç gün sonra arayıp yaşananlardan dolayı özür dilediğini ve gerekenlerin yapılacağını iletmiş. Tekrardan bayimiz adına sizden özür dileriz, iyi günler.

  • Alişen08 Kasım 2016

    Hadi siz cevap veremediniz bayinizin yaptığı terbiyesizlik ve Ticaret ahlakına sığmayan insanları mağdur eden icraatlarına ne diyeceksiniz. İnsanlar akşam vakti kalıyor ortalıkta sizin yüzünüzden planları bozuluyor

  • Euromaster Temsilcisi04 Kasım 2016

    Merhaba Alişen Bey, Yaşamış olduğunuz durumdan dolayı özür dileriz. Aradığınız tarihde Türkiye geneli şirket toplantısı vardı, o yüzden telefonunuza cevap verilmemiş. Kusura bakmayın.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön