Eurofertil Tüp Bebek ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Bilgin sonuçtan hiç memnun değil

  • profile
1 Destekçi

Eurofertil Tüp Bebek  söyledikleri İle Yaptıkları  Tutarsız

7.769
Bilgin
Bilgin 01 Mayıs 2022 22:37

İnanın söyledikleri ile yaptıkları arasında o kadar farklılıklar var ki. İlk başta eşim televizyonda reklamını gördüğü için Almanya'dan kalkıp geldik görüşme için, bizden 100 dolar aldılar ve görüşme sonunda tedaviyi kabul ettik ve asistanı bize fiyat verdi ve kabul ettik. İnanın tedaviye başlar başlamaz, yok şu parası 100 dolar yok şu parası 50 dolar, ekstra bir sürü bir şey çıkarttılar. Bizim gibi insanlarda tedavi başlayınca mecbur veriyor ve bunu da kendilerine yüzlerine söyledim.

En son olarak da bizden transfer yapılacağı güne birkaç gün kala ilaçlarının olmadığı başka ilaç vereceklerini ve de bu yüzden de dondurma işlemi yapıp bir ay sonra transfer yapılacağını belirttiler.

Bende bizim geri Almanya'ya dönüp bir dahaki gelmemiz gerektiği ve de benim sorunum gibi sanki 360 dolar ekstra dondurma parası istediler. Başladık deyip hepsini ödedik. Daha sonra bir gün sonrada arayıp döllenme olmadığını belirttiler. Gözüme çarpan bir şeyde doktor beyefendi oradan geçerken selam bile vermiyor o kadar kasıntılı. Sonuç olarak ciddiyetsiz bir yer.

Eurofertil Tüp Bebek Logo
Eurofertil Tüp Bebek11 Mayıs 2022 12:14
  • profile
1 Destekçi
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .