01 Nisan 2013 #1716290

Euro Sigorta telefon numaramı nerden elde ediyorsunuz ?

Bugün cep telefonumu 0850-750-07-47 dan aradılar. açtım Euro Sigortadan aradıklarını söylediler. ferdi kaza sigortasını tanıtacaklarını söylediler. ben de onlardan sadece telefon numaramı nereden elde ettiklerini soruyorum bir türlü net cevap alamadım.


Dediklerine göre bizim internet sitesi üzerinden yaptığımız alışverişlerde kişisel bilgilerimiz telefon no, tc kimlik no, kredi kartı bilgileri gibi bilgilerin kayıt edildiğini ve bu bilgileri buradan elde ettiklerini söylediler. demek ki internetten alış-veriş yaptığımız siteler bizim bilgilerimizi Euro Sigorta gibi şirketlere satıyor ! ve bilgilerimize ulaşarak bizi aramalarının yasal olduğunu söyledi.

İbrahim 1.021 Okunma

Cevaplar

  • İbrahim02 Nisan 2013

    ayrıca yapacakları sigortaya dikkat. sigorta şirketleri önceden hayat sigortası yapardı. şimdi kaza sigortasına çevirdiler uyanıklar. arasındaki en önemli fark şudur : hayat sigortası her türlü ölümde hamiline ödeme yapar. kaza sigortasında ise ölüm kazayla sonuçlanmış ise ödeme yapar. eğer kaza sigortası yaptırmışsanız yolda yürürken kalp krizinden ölseniz sigorta şirketi ödeme yapmaz

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön