20 Şubat 2013

Euro Sigorta Dosya İşlemlerinde Çok Yavaş!

128505 dosya nolu araca aittir. eksper 14 şubat 2013 tarihinde dosyayı kapatıp elden Euro sigorta muaberat servisine bırakmış olmasına rağmen sigorta yetkilileri dosyayının halen kendilerine ulaşmadığını söylemekteler aynı bina içinde olan hatta aynı katta bulunan muaberat servisine kimsenin bu dosyanın akıbeti hakkında bilgi almaması çok tuhaf .

5 günden buyana dosyanın sorumlusuna ulaşmaması bizi gerçekten çok düşündürüyor merak ediyorum aynı katta bulunupta 5 günde dosya yetkililere ulaşmıyorsa acaba ulaştıktan sonra ödemesi ne kadar zaman sonra ödenir.

Durmuş 107 Okunma

Cevaplar

  • Durmuş27 Şubat 2013

    128505 dosya nolu 34 yp 9949 plakalı aracın hasar ödemesi onaylanmış olmasına rağmen 50 gün sonrasına ödeme yapılacağı söyleniyor çok şaşırtıcı zaten aylar öncesinin dosyaiıdir. bu kadar gecikmeli ödemeyi kabul etmek mümkün değil hiç bir sigorta şirketi bu kadar uzun vadeli ödeme günü vermiyor. anlamadımkı yoksa euro sigorta 8591 tl yi ödeyebilmek için banka kredisinemi başvurdu buradan euro sigorta ile çalışacak olan poliçesini euro sigortadan yaptıracak olan herkese bu hatırlatmaları yapmak isterim bir kez daha düşünün

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön