06 Nisan 2013

Euro Sigorta Kaza Sonrası İlgisiz!

Babam geçen sene kaza yaptı. Euro Sigortadan poliçesi mevcut olan aracımız kaza giderlerini karşılıyor sandık ki eve iki gün önce icra geldi. Gelme nedeni ise aracımızın motor ve şase numarası doğru yazılmasına rağmen plakanın farklı olması!! Acente ile kurduğum iletişim sonrası süresi dolduğundan (süresi bitince hemen yeniledik) zeyil işleminin yapılamayacağını ve icrayı ödemek zorunda olduğumu söylediler.

Bugün icranın 7 günlük süresinin son günüydü. Cevaben olayı anlattım ve konuya ilişkin poliçe ile ruhsat fotokopisini ekledim. motor ve şase numaramın doğru olmasına rağmen sırf plakaya yanlış diye icrayı ödemek zorunda kalacağımı hiç düşünmemiştim.

Paşa 164 Okunma

Cevaplar

  • Paşa24 Temmuz 2013

    icra kağıdının 7 günlük süresi içerisinde bir itiraz yazısı yazdım. geri dönüş yapılmadı. muhtemelen olay kapandı. sizlere tavsiyem. ne icrası gelirse gelsin. boş kağıda el yazısıyla olayı anlatan yazıyı yazın imzayı da çakın yollayın icra dairesine sürekli yazışın ki olay olayın size patlayacağını bilseniz bile ödeme süresi uzasın :)

  • Paşa16 Nisan 2013

    EURO sigorta sadece bana değil şikayet eden hiç bir kullanıcıya ulaşmıyor. Hizmet anlayışı benimsememişler. Ne kazanırsak o kardır mantığı güdülmemeli.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön