20 Haziran 2016

Eureko Sigorta Yanlış Bilgilendirme / Muayene Ücretini Karşılamama

Eureko Sigorta'nın anlaşması olduğu hastanelerin birine, poliçeme dahil olan diş bakımı paketini kullanmak için başvurdum. Hastane Eureko Sigorta provizyon merkezini arayarak, sigortamın yapılacak tedaviyi karşıladığı bilgisini aldı ve ben de bunun üzerine tedavimi oldum. Daha sonra ödememi yapacağım sırada tekrar Eureko Sigorta'dan onay alınması gerektiğinde, bu kez tedaviyi karşılayamayacaklarını, çünkü dişçi randevusunu almak için önce kendilerine başvurmuş olmam gerektiğini söylediler.

1-) Böyle bir bilgilendirme poliçede bulunmuyor. Her zaman gittiğim bir hastanede, anlaşmanız olan bir hastanede, neden önce sizi aramam gerekiyor?
2-) Eğer diş muayenesine özel bir durumsa bu (ki bana öyle söylendi) provizyon merkeziniz neden muayeneyi onayladı ve bizi bu konuda bilgilendirmedi?
3-) Müşterinizin mağduriyetini gidermek için neler yapacaksınız?

Oguz 477 Okunma

Cevaplar

  • Eureko Sigorta Temsilcisi25 Temmuz 2016

    Sigortalımız Sn. OĞUZ ATAOĞLU tarafından iletilen bildirim, Eureko Sigorta tarafından değerlendirmeye alındı. Sigortalımız ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Sigortalımız ; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.eurekosigorta.com.tr Bize ulaşın linkinde bulunan İletişim Formu’ndan veya 0850-222 66 60 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla. ST-2365281-J7G5X0

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön