22 Ocak 2014

Eureko Sigorta Poliçenin İptalini Yapmıyor

17.01.2014 tarihinde Garanti Bankası'ndan ev kredisi talep ettiğimde, bana bu sigortayı yaptırmamın zorunlu olduğunu söylediler. 20.01.2014 tarihinde tapu almaya gittiğimde DASK olmadığından tapuyu alamadım. Bankaya tekrar gittiğimde sistemde arıza olduğunu önce yaptırdığım sigortayı iptal edip çağrı merkezinden sigorta yapacaklarını söylediler. Kredi kartımla DASK 'ı yaptırdık, fakat önceki sigortam iptal olmamış. Eureko Sigorta'yı arıyorum bana evin rehinli olduğunu sigortayı iptal edemeyeceklerini söylüyorlar. Zorunlu olmadığım bu sigortanın derhal iptalini ve ödediğim paramın derhal hesabıma iade etmesini talep ediyorum.

Ahmet 283 Okunma

Cevaplar

  • Ahmet22 Ocak 2014

    BENİM POLİÇEMİ İPTAL ETMEDİĞİNİZ VE PARAMI İADE ETMEDİĞİNİZ SÜRECE HER TÜRLÜ YASAL HAKKIMI KULLANIP SİZİ ŞİKAYET EDECEĞİM. MAKSADIM SİZİN İSMİNİZİ KÖTÜLEMEK DEĞİL FAKAT BENİM TARAFIMDAN HAZIRLANAN BİR POLİÇENİN BENİM İPTAL ETTİREMEMEM. SAYGILAR

  • Eureko Sigorta Temsilcisi22 Ocak 2014

    Konu farklı kanaldan tarafımıza ulaşmış olup kayıt altına alınmış ve sigortalımıza gerekli bilgilendirme yapılması için yönlendirme yapılmıştır. Eureko Sigorta A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön